„Apie sveikatą ir gyvenimą“ – Alytaus ligoninei skirtas naujas reanimobilis

Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninei buvo perduotas reanimobilis, kuris aptarnaus visą Alytaus regioną. Reanimobilis aprūpintas šiuolaikine modernia įranga, kurios pagalba kvalifikuotas personalas skubiai suteikia reikalingiausią pagalbą gyventojams. Tai žingsnis į priekį, siekiant efektyvaus ir skubaus ligonių pergabenimo į universitetines klinikas.

Alytaus ligoninei skirtas naujas reanimobilis (FM99 nuotr.)

Kaip sakė Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninės direktorius Artūras Vasiliauskas,  šis reanimobilis yra su sumontuota  visa reikalinga ir naujausia įranga. Automobilio paskirtis pergabenti sunkius ligonius iš Alytaus ligoninės į universitetines klinikas. „Tikimės, kad šis reanimobilis tarnaus ne vienerius metus, kuriame sumontuota brangi įranga. Viso komplekto vertė siekia beveik 100 tūkst. eurų“, – sakė A. Vasiliauskas.

Alytaus ligoninei skirtas naujas reanimobilis (AMS nuotr.)

Tuo tarpu reanimobilio pristatyme dalyvavęs Alytaus miesto savivaldybės meras Vytautas Grigaravičius teigė, kad šis automobilis aptarnaus visą Alytaus regioną. „Tai dar vienas žingsnis į priekį gerinant gyventojų sveikatos lygį“, – kalbėjo meras Vytautas Grigaravičius.

Komentarai

komentarai(-ų)