Ar jau suplanavote šių atostogų maršrutą? „Įdomiausios kelionės po Lietuvą“ gali tapti puikiu gidu!

Vasara – atostogų metas, kai norisi pagauti kiekvieną: saulėtą, džiaugsmingą, lietingą, vėjuotą… ATOSTOGŲ akimirką! „FM99“ eteryje kalbėjome su kelionių po Lietuvą ekspertu, daugiau nei 10 metų keliaujančiu po Lietuvą, knygos „Įdomios kelionės po Lietuvą“ sudarytoju, fotografu Vytautu Kandrotu, – kviečiame pasiklausyti ir atostogauti turiningai!

Ne kartą pakartotinai leistas ir didelio populiarumo sulaukęs iliustruotasis kelionių vadovas „Įdomiausios kelionės po Lietuvą“ skatina skaitytojus geriau pažinti gimtąjį kraštą, daugiau keliauti. Šis leidinys skirtas ir pradedančiajam, ir prisiekusiam keliautojui, kuris trokšta aplankyti ne tik tolimas šalis, bet ir pažinti gimtąjį kraštą – Lietuvą. Juk čia tiek daug dar neištyrinėtų kampelių ir nematytų kraštovaizdžių. Knygoje pateikiami įdomiausi maršrutai po Lietuvą pėsčiomis ir automobiliu, aplankant iki 1600 vertingiausių objektų.

Žinynas iliustruotas puikios kokybės nuotraukomis, žemėlapiais ir informacinėmis lentelėmis. Žinyne rasite geriausius išmėgintus kelionių maršrutus po Lietuvą automobiliu ir pėsčiomis. Kiekvieno maršruto pabaigoje rasite vertingą sudarytojo patarimą ką verta pamatyti, aplankyti ar nuveikti kiekviename krašte. Atnaujintame kelionių žinyne pristatomi naujausi lankytini objektai, nurodomos kiekvienos iš jų GPS koordinatės ir esant poreikiui QR kodai, bei internetinių svetainių adresai.

Na, o „FM99“ eteryje Jūs galėsite laimėti net du tokius kelionių gidus – knygas „Įdomiausios kelionės po Lietuvą“!!! Būkime kartu kasdien po 14 valandos!

Komentarai

komentarai(-ų)