Ar šypsena gali padovanoti kelionę į Turkiją?

             Dažnai žmonės vengia šypsotis, bijodami, kad aplinkiniai pamatys jų netvarkingus dantis. Todėl, užuot skubėję pas odontologą, išsiugdo įprotį slėpti šypseną. Tačiau šypsena yra susijusi su mūsų savijauta ir šis įprotis kainuoja brangiau nei vizitas pas odontologą – prarandame spontanišką gyvenimo džiaugsmą, o draugų akyse atrodome paniurėliais, su kuriais vis mažiau žmonių nori bendrauti ar leisti laiką kartu.

Norėdami įkvėpti žmones rūpintis savo dantimis – kasdien dėmesingai valyti juos, vengti ypač karštų ar šaltų gėrimų, bent kartą metuose apsilankyti pas odontologą apžiūrai ar burnos higienai, nedelsti, jei problema yra akivaizdi,  odontologijos klinika „Albadenta“  nutarė paskelbti konkursą – „AlbadentaGražiausia Šypsena“.

Konkursas startuos š.m. rugsėjo 1 d. dieną ir tęsis iki spalio 1 d.

Dalyviai konkursui galės pateikti tik savo portretines nuotraukas. Nuotraukas reikės skelbti savo Instagram paskyroje, pridėjus žymą (hashtag) #albadentagraziausiasypsena .

Pirmąją spalio savaitę komisija atrinks ir paskelbs nugalėtojus. Pirmosios vietos laimėtojui atiteks pagrindinis prizas – 400 EUR vertės dovanų čekis poilsinei kelionei į Turkiją bei nakvynei viename iš puikių „viskas įskaičiuota“ Alanijos viešbučių, kurį iš 10 pasiūlymų išsirinks nugalėtojas.

Detalias konkurso sąlygas ir atrankos komisijos sudėtį rasite www.albadenta.lt

 

Komentarai

komentarai(-ų)