ASRC arenoje – skirtingų sporto šakų treniruotės ir varžybos vienu metu

 

Nuo šiol Alytaus sporto ir rekreacijos centro arenoje vienu metu galės netrukdomai treniruotis dviejų skirtingų sporto šakų sportininkai – čia prieš keletą dienų sumontuota areną į dvi dalis dalijanti pertvarinė užuolaida. 

Kaip radijo stoties „FM99″ laidoje „Sporto klubas“ sakė Alytaus sporto ir rekreacijos centro (ASRC) direktorius Tomas Stupuris, anksčiau šioje salėje taip pat treniruodavosi dviejų skirtingų sporto šakų sportininkai, ar į treniruotes susirenkantys vaikai, tačiau dažnai atsitikdavo taip, kad vieni kitiems trukdydavo – pavyzdžiui, besitreniruojant krepšininkams į salę įriedėdavo kitoje jos pusėje besitreniruojančių rankininkų kamuolys.  ASRC direktorius T. Stuputis džiaugiasi, kad arenoje įrengus pertvarinę užuolaidą šios problemos jau nebeliko.

ASRC sumontuota areną į dvi dalis dalijanti pertvarinė užuolaida

Alytaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojo Adomo Andrušaičio  teigimu, Alytaus sporto ir rekreacijos centro salė ir buvo suprojektuota taip, kad ją, esant būtinybei, būtų galima padalinti į dvi atskiras sales. „Septynerius metus dirbome neužtikrindami saugumo atskirose salės dalyse besitreniruojantiems sportininkams ir vaikams. Džiugu, kad pavyko išvengti sportininkų  sužeidimų. Dabar, įrengus pertvarinę užuolaidą, situacija pasikeitė – galime visiškai užtikrinti Alytaus arenoje besitreniruojančių vaikų ir sportininkų saugumą“, – džiaugiasi A. Andrušaitis. Pasak jo, dabar  arenoje vienu metu galės netrukdomai vykti ir varžybos, ir treniruotės. Į varžybas atvykę sirgaliai į jas bus įleidžiami iš tos salės pusės, kurioje jos vyks.

ASRC sumontuota areną į dvi dalis dalijanti pertvarinė užuolaida

Alytaus sporto ir rekreacijos centro arenos pertvarinė užuolaida kainavo apie 14 tūkst. Eur.

Radijo laidos „Sporto klubas“ pašnekovas atskleidė, kad baseino rūbinėse sumontuotos naujos specialiu laikroduku užrakinamos rūbinių spintelės. Jų čia daugiau nei 300. Baseino lankytojai jau kurį laiką naudojasi ir atnaujintomis dušo patalpomis – rekonstruota jų vėdinimo sistema, įrengti šiuolaikiniai dušai su sensoriumi ir specialios dušo patalpos neįgaliesiems.

Alytaus baseino rūbinėse sumontuotos naujos specialiu laikroduku užrakinamos rūbinių spintelės

Lėšas Alytaus sporto ir rekreacijos centro baseino rūbinėms ir dušo patalpoms remontuoti bei medicinos kabinetui praplėsti, baldams ir kontrolės sistemai atnaujinti skyrė Alytaus miesto savivaldybė. Iš viso šiems darbams panaudota 323 tūkst. Eur.

Komentarai

komentarai(-ų)