• gallery

Atraskite savo Kalėdas kartu su salonu „Baltoji rožė“

Floristikos salonas „Baltoji rožė“ – vieta, kur galite atrasti savo Kalėdų grožį ir prasmę. Profesionalios darbuotojos gali išrinkti kiekvienam individualiai pritaikytas dovanas, sukurti Kalėdų dekorą Jūsų namams ar šventiniam stalui.  Čia taip pat teikiamos kalėdinių dovanų pakavimo paslaugos. Originaliai įpakuota dovana parodo, kokia ji apgalvota ir asmeniška. Salone surasite kalėdinių vainikų, kompozicijų, žvakių, suvenyrų.

Kalbamės su salono „Baltoji rožė“ vadybininke Irena Muravjova.

Kaip skoningai papuošti namus šventėms ir sukurti jaukumą?

Pradėkim nuo to, kad jaukumą  kuria žmonės,  skirdami savo laiką ir mintis. Šiltus jausmus ir aplinką namuose tikrai padės sukurti žvakės. Degdamos jos suteikia šiltus jausmus ir emocinę ramybę, bei  jaukumą. Pastebime, kad pigūs, vienkartiniai, dažniausiai kinietiški suvenyrai nebeperkami, vietoj jų pasirenkami ilgalaikiai, puošnūs ir gyvi interjero akcentai. Tendencijos rodo, kad žmonės vis dažniau linkę pasitarti su profesionalais kaip originaliai papuošti namus. Mano manymu, šventėms pasiruošti skirtas laikas, tinkamos puošybos detalės ir bendros mintys tai viskas ko reikia, norint sukurti jaukumą.

Kokios šių metų šventinio puošimo tendencijos? Ką dažniausiai renkasi alytiškiai?

2018 metais dekoruojant labai svarbi tekstūra, papuošimų originalumas ir suasmeninti akcentai. Dominuoja auksinės, bordo ir baltos spalvos  bei atspalviai. Alytiškiai  daugiau dėmesio skiria interjero puošybos detalėms, nepamirštant ir praktiškumo, t.y. įsigyta puošmena netgi praėjus šventiniam laikotarpiui ir toliau skoningai puošia namus. Visoms, tame tarpe ir žiemos šventėms, Alytaus miesto gyventojai dažniausiai renkasi visišką apipavidalinimą – lauko prie namų ar įstaigų papuošimą, vidaus erdvių ir netgi šventinio stalo dekoravimo paslaugas. Tai pasiteisina labiausiai, kadangi viskas skoningai suderinta, vientisa.  Šiais metais ypatingo dėmesio sulaukia mūsų teikiama dovanų pakavimo, apipavidalinimo paslauga.

Floristikos salonas „Baltoji rožė“ įsikūręs Alytuje, Alyvų takas 11.

Užsakymai priimami ir telefonu +370 622 00022

Malonaus kalėdinio šurmulio be rūpesčių Jums linki salonas  „Baltoji rožė“.

REKLAMA

 

 

Komentarai

komentarai(-ų)