Svarbiausi Pietų Lietuvos įvykiai 2017 metais: Piliakalnio gatvė kviečia pasivaikščioti ar pasivažinėti lietuviškų kalnų keliais!

Svarbiausi Pietų Lietuvos įvykiai 2017 metais –  rugsėjis:

Oficialiai atidaryta naujai sutvarkyta Piliakalnio gatvė, vedanti prie vienos gražiausių Alytaus vietų. Pirmieji tvarkymo darbai Piliakalnio gatvėje prasidėjo  prieš daugiau kaip pusantrų metų, tačiau projekto eigoje buvo imtasi papildomų priemonių gatvės šlaitams sutvirtinti. Pasakoja Alytaus miesto meras Vytautas Grigaravičius.

 

 

Piliakalnio gatvė kviečia pasivaikščioti ar pasivažinėti lietuviškų kalnų keliais!

„Gatvės atidarymo teko palaukti, tačiau buvo užbėgta už akių galimoms problemoms, papildomai sutvirtinant gatvės šlaitus,“ – kalbėjo Alytaus miesto meras Vytautas Grigaravičius.  Piliakalnio  gatvėje įrengta ypatinga puošmena „gabionai“, kurie suteikia ne tik estetinį vaizdą, bet ir apsaugo krantus nuo nuošliaužų.

Piliakalnio gatvė kviečia pasivaikščioti ar pasivažinėti lietuviškų kalnų keliais!

„Džiugu, kad šiais metais juostelių naujuose objektuose bus ne viena, jau atidarytas riedlenčių parkas, bus baigta Verslo gatvė, Pramonės 1  gatvės keli etapai, dalis Domantonių ir aplinkinių gatvių I Alytuje, pabaigsime Jotvingių ir Naujosios gatvės rekonstrukcijas,“ – džiaugėsi meras.

Piliakalnio gatvė kviečia pasivaikščioti ar pasivažinėti lietuviškų kalnų keliais!

Išasfaltuota Piliakalnio gatvė, nutiesti šaligatviai, dviračių takai, apšvietimo linija, įrengtos poilsio vietos su vaikų žaidimų aikštelėmis, laužavietėmis, lauko treniruokliais suaugusiems ir neįgaliesiems. Nuo šiol bus galima patogiai pasiekti vieną gražiausių rekreacinių zonų mieste – Alytaus piliakalnį ir jo prieigas bei grilio zonas panemunėje.Piliakalnio gatvės rekonstrukcijos projektas kainavo virš 1,3 mln. eurų Alytaus miesto savivaldybės lėšų.

 

Komentarai

komentarai(-ų)