BOSŲ BOSAS 2021! Tikrai yra gerų Bosų – siūlyk ir balsuok!

Klausykite Jums patogiu metu – prenumeruokite podcast’ą:  Apple podcasts | Spotify | Googlepodcasts | RSS|RadioPublic Breaker| Anchor|Pocket Casts|Castbox

Spalio 16 d.  – Boso diena! FM99 pristato savo tradicinę akciją „Geriausias Bosas 2021“, kas šiemet taps Bosų Bosu? Ar tai tavo bosas? Jei taip – siūlyk! 

Siųsk įmonės pavadinimą, boso vardą ir pavardę, nuotrauką bei telefono numerį adresu reklama@fm99.lt ir registruok savo bosą!

Ši džiugi diena kai gali ypatingai pasveikinti Bosą minima jau ne vienerius metus. Per tą laiką buvo pasveikinta daug šaunių vadovų.

Boso akcijos rėmėjai: Pietų Megrame, Alytaus Škoda centras, Druskininkų vandens parkas, Pocelonių oreivių klubas, Bernis – reklamos gamyba, MobiCentras – Alytuje.

Boso ir jo komandos laukia puikūs rėmėjų prizai!

Trumpai pristatome šių metų „Geriausias Bosas 2021“ akcijos rėmėjus.

Dvidešimt ketverius metus „Pietų Megrame“ dirba, kad Jūsų namai būtų šviesūs, šilti ir jaukūs. Gaminame  plastikinius ir aliuminius langus bei duris, terasų ir balkonų stiklinimo sistemas. Daugiau informacijos rasite internetiniame puslapyje pietumegrame.lt. „Pietų Megrame“ galite rasti Lazdijų rajone, Šventežeryje, taip pat atstovybėse Santaikos gatvė 26 D, Alytuje ir Vinco Kudirkos gatvė 31, Druskininkuose.

Alytaus Škoda centras kviečia alytiškius ir viso Pietų Lietuvos  regiono gyventojus atvykti ir išgirsti karščiausias gamintojo naujienas, susipažinti su siūlomais Škoda modeliais, vykstančiomis akcijomis ir patraukliomis finansavimo galimybėmis. Visi norintys gali išbandyti Škoda automobilus kelyje – Jūsų laukia populiariausi demonstraciniai “Škoda” modeliai. Ateik ir išsirink sau tinkamiausią Škoda automobilį! Škoda centras Alytuje, Alovės g. 5A.

Svajonė skirsti gali virsti realybe! Skrydis oro balionu su Pocelonių oreivių klubu! Padovanok svajonių skrydį sau ar artimiesiems. Daugiau informacijos www.oro-balionas.lt arba telefonu 8 615 70543.

Leiskite rudens vakarus ne namuose, o Druskininkų vandens parke, kur Jūsų laukia palmės, vasariška šiluma ir 19 kūną kaitinančių skirtingų pirčių.

UAB „Bernis“ reklamos gamybos įmonė įsikūrusi Alytuje, Alyvų takas 9. Pagrindinė veikla: Plačiaformatė spauda t.y. lipdukų, tentų, roll-up stendų, fotodrobių, reklaminių lipdukų, šviesdėžių gamyba, termospauda ant tekstilės, reklamos klijavimas ant transporto priemonių. Greitai, pigiai ir kokybiškai atliks Jūsų darbus, bei patars kaip ką geriau daryti!

MobiCentras – Alytuje tai nuo 2017 metų dirbantis išmaniųjų įrenginių servisas. Gali pasiūlyti ne tik remonto paslaugas, bet ir galybę aksesuarų, pradedant dėkliukais, baigiant nešiojamais įkrovikliais ir įkrovimo kabeliais! Visada pasiūlys ne tik patrauklią kainą, bet ir maksimalią įmanomą kokybę! MobiCentras įsikūręs mūsų mylimam mieste Alytuje, Naujoji g. 3, Verslo centre „Stiklinis“ pirmame aukšte!

Komentarai

komentarai(-ų)