Boutique savininkai ruošiantis Kalėdoms: nepameskime galvos – mėgaukimės

Iki Kalėdų likus šešioms savaitėms, dvi alytiškių parduotuvės – „Sorpreso Coffee Shop“ ir naujai mieste atidaryta „The Home Story“ – įkuria simbolišką Dovanų alėją. Taip norima priminti, kad jau verta pradėti rūpintis Kalėdų dovanomis, iš anksto pamąstyti apie artimus žmones, kuriems dovanas, prognozuojama, šiemet daugelis užsakys internetu. Visgi svarbiausia pirkti apgalvotai, be įtampos ir jaučiant dovanojimo malonumą.

„Nors šalyje karantinas, mūsų laukia gražus prieškalėdinis metas“

Dovanų rinkimo ritualas irgi niekur nedings. Lai jis būna ramus ir teikia geras emocijas. Jei iš anksto imsimės pirkimų, džiaugsimės radę tinkamiausią dovaną išvengdami sumaišties parduotuvėse, kur dabar ribojami žmonių srautai, o užsakę internetu būsime tikri, kad dovanas gausime laiku. Be to, planuojant nereikės „paskutinės minutės“ pirkinių, kurie tarsi praranda dvasią ir nepadeda taupyti“, – sako Andrius Bondarevas, „Sorpresso Coffee Shop“ ir įmonės „Pretendentas“ vadovas.

Pasak A. Bondarevo, renkant dovaną svarbiausias matas turėtų būti klausimas, ar gavėją dovana nudžiugins. Ji neprivalo būti brangi ar didelė.

„Man atrodo, svarbu dovanojimas su sąmoningumu“

Dovanokime mažiau, bet kokybiškiau. Pasidomėkime dovana, atsižvelkime, ar dovana pagaminta laikantis tvarumo principų – ypač jaunesniajai kartai tai rūpi“, – teigia Dainora Bunikytė, viena iš „The Home Story“ įkūrėjų, siekianti diegti elegantiškų dovanų dovanojimo kultūrą Lietuvoje.  

D. Bunikytės nuomone, dovanos pateikimas svarbus kaip pati dovana. „Juk visada malonu gauti nuostabiai, su atidumu ir dėmesiu supakuotą, kvapniu šilkiniu popieriumi ir kaspinu papuoštą dovaną“, – priduria ji. Taip tiek „The Home Story“, tiek „Sorpresso Coffee Shop“ nemokamai pakuoja pirkinius net ir užsakiusiems internetu.

Tikėdami, kad vertingiausia dovana yra glaudus santykis, įmonės kviečia dalytis nuoširdumu. „Sorpreso“ komanda trečius metus iš eilės klientams siūlys parašyti atvirlaiškį brangiam žmogui, kurį paštu išsiųs nemokamai. Atvirlaiškį galės užsakyti ir pirkėjai internetu. Parduotuvė „The Home Story“ prie internetu užsakomų dovanų pridės ranka parašytą kliento perduotą asmenišką žinutę artimajam.

Apie Dovanų alėją:

Dovanų alėja, jungianti dvi parduotuves, įsikūrusi Ulonų g. 33D, Alytuje, o elektronines parduotuves galima rasti adresu dovanualeja.lt. „Sorpreso Coffee Shop“ kviečia įsigyti šviežiai skrudintos kavos, itališkų rankų darbo triufelių, aukščiausios kokybės arbatos, kavos entuziastų mėgstamų kavos ruošimo indų, įvairių prekės ženklų kavos aparatų. Šį mėnesį Alytuje atidaryta „The Home Story“ siūlo žymių Prancūzijos, Italijos prekių ženklų namų kvapus, kvepalus, aromaterapines žvakes, miegamojo ir vonios tekstilės gaminius, interjero dekoro elementus.

Dovanų alėjos parduotuvės dovanas pristato nemokamai visoje Lietuvoje.

Komentarai

komentarai(-ų)