Būk matomas! Užsuk atšvaito į „FM99“ studiją!

Radijo stotis „FM99“ tradiciškai pradeda akciją „Matyk ir būk matomas. Ne tu vienas kelyje“. Tikimės, kad atšvaitas taps madingiausiu šio sezono aksesuaru ir išvengsime nelaimingų atsitikimų keliuose.

Pats atšvaitas savaime šviesos neskleidžia, o atspindi automobilio šviesas, todėl geriausia atšvaitą pritvirtinti dešinėje kūno pusėje, automobilio žibintų aukštyje – ties keliais, virš rankos riešo ar blauzdos srityje (FM99 nuotr.)

Jau esame išdalinę tūkstančius atšvaitų, tačiau primename, kad atšvaitus reikia, ne tik pasiimti, bet ir būtina juos segėti! Stalčiuje gulintis atšvaitas gyvybės neišgelbės. Atkreipiame dėmesį, kad pats atšvaitas savaime šviesos neskleidžia, o atspindi automobilio šviesas, todėl geriausia atšvaitą pritvirtinti dešinėje kūno pusėje, automobilio žibintų aukštyje – ties keliais, virš rankos riešo ar blauzdos srityje. Saugaus eismo specialistai primena, kad transporto priemonės su įjungtais tolimųjų šviesų žibintais tamsiuoju paros metu pėstįjį be atšvaito pastebi 100 metrų atstumu, o segintis atšvaitą pėsčiasis matomas jau 300 metrų atstumu!

Būk matomas! Užsuk atšvaito į „FM99“ studiją! (FM99 nuotr.)

Komentarai

komentarai(-ų)