Buvęs pareigūnas bandydamas išpirkti kaimyno „nuodėmes“ kolegei perdavė 1000 eurų kyšį

Alytaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate Imuniteto skyriaus pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl bandymo papirkti policijos pareigūnę, kurį kontroliuoja Kauno apygardos prokuratūra.

Alytaus apskr. VPK tyrėjai buvęs kolega siūlė susitarti, kad ši „pakoreguotų“ tam tikrus duomenis, jos atliekamuose ikiteisminiuose tyrimuose. Policijos veteranas domėjosi savo kaimyno likimu, mat pareigūnai rugsėjo 10 d. Alytuje, Jaunimo gatvėje, sustabdė automobilį „Toyota Avensis“, kurį vairavo neblaivus (3.40 prom. alkoholio) 50-metis vyras. Ne gana to, kad prie vairo vyras sėdo neblaivus, jis Kelių policijos skyriaus pareigūnams išdrįso pasiūlyti 70 eurų kyšį. Už tokius savo poelgius vyras buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę, jam pareikšti įtarimai dėl vairavimo esant neblaiviam, bei papirkimo.

Tyrėjai buvęs kolega siūlė susitarti, kad ši „pakoreguotų“ tam tikrus duomenis, jos atliekamuose ikiteisminiuose tyrimuose (Alytaus policijos nuotr.)

Spalio 4 d. buvęs pareigūnas susitiko su kolege ir perdavė jai 1000 eurų, kad ši jo kaimynui padėtų išsisukti nuo gresiančios atsakomybės. Spalio 5 d. Imuniteto skyriaus pareigūnai 42-ejų metų policijos veteranui ir jo 50-mečiui kaimynui pareiškė įtarimus dėl papirkimo. Bičiuliams už tai gresia laisvės atėmimo bausmė iki penkerių metų.

Komentarai

komentarai(-ų)