Dailės kritika ir Alytus. Diskusija ir knygos pristatymas

Knygos „Dailės kritikos (meta)metodologijos metmenys“ pristatymas vyks gruodžio 14 d. 16 val., Alytaus Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje (Seirijų g. 2). 

Knyga skirta dailės mėgėjams, ypač tiems, kuriems atrodo, kad dailės kritikos Alytuje nėra, dailės kritikams, kurių Alytuje (ar iš Alytaus) daug, bet jie apie Alytaus situaciją nieko nerašo, visiems, kuriems nesvetima kritika (netgi nebūtinai dailės), ir visiems, kuriems bet kokia kritika jau seniai pabodo. Perskaitę knygą sužinos, kaip tapti dailės kritiku, o dailės kritikai – kaip juo ar ja nebebūti.

Knygos pristatyme dalyvaus (ne)visi knygos autoriai ir autorės, taip pat jiems (ne)prijaučiantys ir (ne)prijaučiančios. Kad dailės kritikai Alytuje diskutuotų apie dailės kritiką – to čia dar nebuvo! Bet neabejotinai nustebsite, kad Alytuje visais laikais buvo daug dailės kritikos, kuri kažkodėl prasilenkia su vietos dailininkais.

Knygą išleido „AQUANSU Press“ (Alytaus kvantinės ir negatyviosios semiotikos universitetas), partnerė Alytaus dailės mokykla, o parėmė Alytaus miesto savivaldybė.

Komentarai

komentarai(-ų)