Dakaro fanams – galimybė rezultatus stebėti gyvai

Jau vos už kelių valandų Peru sostinėje Limoje startuos jubiliejinis 40-tasis Dakaro ralis. „General Financing team Pitlane“ sėkmingai perėjus administracinę patikriną ir techninę komisiją, gyvena starto laukimo nuotaikomis.

Foto: Edgaras Buiko

Nekantriai laukiantiems sudėtingiausių pasaulio lenktynių starto Lietuvoje primename, kad nuo šiandien svetainėje https://dakaras.gf.lt/ galėsite sekti „General Financing team Pitlane” komandos rezultatus realiu laiku. „Namų darbai atlikti. Atitikome visus reikalavimus tiek administracinėje, tiek techninėje komisijose, belieka susikaupti ir laukti starto. Jau keli metai iš eilės drauge su partneriais „General Financing“ fanams Lietuvoje suteikiame galimybę stebėti rezultatus gyvai. Džiugu, kad ir šiais metais lietuviai turės išskirtinę progą sekti karščiausią informaciją. Šioje programoje matomi starto ir finišo laikai, galima stebėti ne vieno lenktynininko, o keletos pasiektus rezultatus, palyginti įveikimo laikus. Rodomi visų transportų priemonių, dalyvaujuančių Dakare, rezultatai“, – įspūdžiais dalijosi lenktynininkas B. Vanagas.

Foto: Edgaras Buiko

Į sudėtingiausias pasaulyje bekelės lenktynes Benediktas Vanagas leisis jau šeštąjį kartą.  „Toyota Hilux Gazoo Racing“ bolide kartu su juo trečiąjį kartą Dakare startuos ir šturmanas iš Lenkijos Sebastianas Rozwadowskis.Peru sostinėje Limoje startuosiantis „Black Hawk“ ekipažas dienos misiją užbaigs vakarinėje šalies dalyje esančiame Pisko mieste. Per dieną B. Vanagas ir S. Rozwadowskis turės įveikti 272 kilometrus.

Komentarai

komentarai(-ų)