Derybos dėl šilumos kainos startavo, baigtis neprognozuojama

 

Šiandien Alytaus miesto savivaldybėje įvyko miesto vadovų, Alytaus mero Vytauto Grigaravičiaus ir administracijos direktoriaus Vytauto Jastremsko susitikimas su „Litesko“ filialo „Alytaus šilumos energija“ direktoriumi Vytautu Čeponiu pokalbiui apie šilumos kainos mažinimą.

Vytautas Jastremskas:Mums pavyko kalbėtis, kadangi mes uždavėm klausimus, kita pusė mus išklausė, pažadėjo atsakyti, bet raštu, žodžiu mes atsakymų negavome. (…) Mes sutarėme kaip komunikuoti.“ 

Savivaldybės vadovai domėjosi „Alytaus šilumos energija“ perkamų dujų kaina  bei galimybe mažinti šilumos kainą.  Tiesa, pažymėta, kad į tuos pačius dalykus žiūrima skirtingai, pvz. į šilumos kainos nustatymo formulę.

Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorius Vytautas Jastremskas

Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorius Vytautas Jastremskas

„Litesko“ filialo“Alytaus šilumos energija“ Vytautas Čeponis: „Mes aptarėme, kad savivaldybė pateiks savo matymą (…)  kainos skaičiavimas nėra paprastas dalykas“. Paklaustas, ar mato rezervų kainos už šilumą mažėjimui  direktorius sakė: „kaina pateikta savivaldybei bei kainų komisijai praėjusių metų birželį, iki šios dienos neaišku dėl kokių priežasčių jinai nėra peržiūrėta“.

Dialogui abi pusės yra pasirengusios ir nusiteikę optimistiškai. Kitas susitikimas planuojamas po 1- 2 savaičių.

"Litesko" filialo "Alytaus šilumos energija" direktorius Vytautas Čeponis

„Litesko“ filialo „Alytaus šilumos energija“ direktorius Vytautas Čeponis

Komentarai

komentarai(-ų)