„Diena su neįgaliuoju“ – kokia ji? (papildyta)

Tarptautinės neįgaliųjų dienos proga Alytuje rengiama socialinė akcija „Diena su neįgaliuoju“, jos metu 12 neįgalių alytiškių gruodžio 3 ir 4 d. turės galimybę pabendrauti su įvairių profesijų žmonėmis, lankytis jų darbovietėse, domėsis jų veikla. Anot Alytaus miesto savivaldybės vicemerės Valės Gibienės, akcijos „Diena su neįgaliuoju“ tikslas, parodyti, kad neįgalieji yra tokie patys žmonės, kaip ir mes. Neįgalieji turės galimybę pabūti tarp sveikųjų, susipažins su įvairių profesijų atstovų darbu ir patys apsispręsti, kokia veikla jie norėtų užsiimti ateityje.

Neįgalieji - manikiūras 001

Akcijos dalyvė mokėsi daryti manikiūrą

Neįgalieji susitiks su Alytaus miesto savivaldybės meru Vytautu Grigaravičiumi, su nevyriausybinių organizacijų atstovais, verslininku, floristu, informacinių technologijų specialistu, lankysis Alytaus miesto teatre, „Robotikos“ mokykloje, mokysis daryti manikiūrą ar vėlimo iš vilnos subtilybių. Kaip sako vicemerė Valė Gibienė: „Susitikimo metu, neįgalieji ir sveikieji susitiks ir pabendraus, galbūt pamatys kuo skiriasi ar nesiskiria jų gyvenimai“.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Akcijos dalyvė Kristina (dešinėje) teigė, kad tai graži akcija, jai tai proga išeiti į miestą.

Šiandien viena neįgalioji mokėsi darysi manikiūrą, kita lankėsi kino teatre, o kiti dalyvavo teatro repeticijoje, lankėsi Šv. Benedikto gimnazijoje ir fotografavo foto studijoje. Akcijoje dalyvavusi Kristina pasakojo, kad mūsų visuomenėje mažai tolerancijos ir akcija „Diena su neįgaliuoju“ puiki proga atkreipti dėmesį į likimo nuskriaustus.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ieva pasakojo, kad jai geriausias atsipalaidavimo būdas yra fotografavimas

Alytaus miesto teatre vyko Tarptautinės neįgaliųjų dienos minėjimas.

Komentarai

komentarai(-ų)