„Dienos tema“ – kokia šiemet bus Alytaus miesto šventė? (interviu)

Kokia šiemet bus Alytaus miesto šventė? Apie tai klausykite interviu su Alytaus miesto vicemere Nijole Makštutiene ir Kultūros skyriaus vedėja Vilma Liaukuviene.

„Dienos tema“ – kokia siandien bus Alytaus miesto sventeFM99Birželio 13–15 d. Rotušės aikštėje, Miesto sode ir aplinkinėse erdvėse vyks Alytaus miesto gimtadienio šventė. Tris dienas skambės liaudies, populiariosios ir simfoninės muzikos garsai: vyks gyvo garso koncertai, folkloro festivaliai, chorų šventė, įvairios sporto varžybos, šurmuliuos tautodailininkų mugė. Miestelėnų ir miesto svečių laukia daug įspūdingų ir smagių akimirkų. Tai didžiausias Alytaus ir Pietų Lietuvos metų renginys, kurį puikiai vertina ne tik miesto gyventojai, bet ir kitų Lietuvos miestų, užsienio svečiai.

Meno kolektyvai, atlikėjai, organizatoriais kviečiami teikti pasiūlymus miesto šventei. Užpildytą anketą siųsti el. paštu akkcvadyba@gmail.com Alytaus kultūros ir komunikacijos centrui iki gegužės 1 d., tel. pasiteirauti (8 315) 77 147. Anketą galima rasti Alytaus miesto savivaldybės internetiniame puslapyje.

Renkamas Alytaus miesto šventės pavadinimas. Alytaus miesto savivaldybė jau yra gavusi keletą alytiškių pasiūlymų. Miesto šventę siūloma pavadinti:

„Alytau, mes visi esame Tavo širdis“

„Apkabinsiu, tave Alytau!“

„Tau – Alytau!“

Anksčiau Alytaus miesto šventė buvo pavadinta:  „Alytus – baltosios rožės miestas“, ,,Aš esu, Alytau“, ,,Alytus – tai mes!“, ,,Alytus kviečia!“, „Baltosios rožės miestas švenčia!“, „Šalis ta – Alytus vadinas“ (J. Kunčinas).

Pasiūlymų laukiama el. paštu daina.ceckauskiene@ams.lt iki kovo 25 d. 

Komentarai

komentarai(-ų)