Druskininkuose sužibs auksu tviskanti kalėdinė eglė!

Gruodžio 2 d., šeštadienį, 17 val. 30 min Druskininkų pramogų aikštėje vyks  kalėdinės eglutės įžiebimo šventė! Jau 16 val. prasidės labdaros akcija „Maltiečių sriuba”. Ateikite. Vaišinkitės. Aukokite.

Šventės metu bus įžiebiama auksu tviskanti eglė, veiks Kalėdų senelio paštas, koncertuos Ronata Balkaitienė ir Karolina Rastenytė, o šventę vainikuos įspūdingi fejerverkai.

Pirmas ir vienintelis Lietuvoje VIDURAMŽIAI LT futuristinių technologijų spektaklis – iliuzijų šou SAPNAS X. Šviesos, garso, vaizdo ir šokio sintezė scenoje nukels jus į magišką iliuzijų pasaulį, ištrinantį ribas tarp sapno ir realybės. Lietuvoje dar nenaudotas UV šviesos, LED kostiumų ir vizualinių projekcijų derinys, specialiai šiam šou pagaminti šviečiantys, programuojami, interaktyvūs kostiumai.

Visą savaitgalį Druskininkuose Vilniaus al. vyks šventinių smulkmenų mugė.

  • Penktadienį 17 val. prie muzikinio fontano Kalėdinių eglučių parko atidarymo šventė. Dalyvaus „Vidurmažiai.lt” kojūkininkai, Druskininkų jaunieji atlikėjai
  • Sekmadienį 13.30 val. Pramogų aikštėje prakartėlės atidarymo ceremonija ir pašventinimas. Dainuos mišrus choras „Druskininkai”

 

  • Gruodžio 17 d. 12 val. Leipalingio laisvalaikio salėje ir 16 val. Viečiūnų bendruomenės centre Alytaus lėlių teatro „Aitvaras“ spektaklis „Tinginių pasakos“. (Vytauto V. Landsbergio pasakos motyvais) ir susitikimas su Kalėdų seneliu.

„…nuo neatmenamų laikų apie Tinginėlių kaimą sklando gausybė legendų ir padavimų. Esą ten saldaus midaus upės teka, o vaniliniai ir šokoladiniai ledai auga tiesiog ant medžių. Dar pasakojama, kad tuose Tinginėliuose niekam nereikia nieko dirbti, nes skaniausi batonai, olandiški sūriai, kepti šokoladiniai grybukai ten ir taip visuose patvoriuose želia it kokios piktžolės. Reikia tik netingėti juos nusiskinti ir suvalgyti.”

  • Gruodžio 27 d. 18 val. Jaunimo užimtumo centre Druskininkų savivaldybės meno mėgėjų Šventinis vakaras. Šventės svečias – TV projektų dalyvis, „Lietuvos talentų” superfinalininkas, iliuzijos meistras Anton Lavrentjev.  Iliuzionistiniai triukai, mentalizmas ir mikromagija, humoras ir inovatyvūs technologiniai sprendimai, įmantrūs psichologinės magijos viražai manipuliuojant įvairiais įprastiniais daiktais, pasiskolintais iš publikos – visa tai užburs ir prikaustys!

Komentarai

komentarai(-ų)