Svarbiausi Pietų Lietuvos įvykiai 2017 metais: Dešimtokė daugiškė – jaunoji verslo lyderė Europoje

Svarbiausi Pietų Lietuvos įvykiai 2017 metais – liepa:

Liepos 11-13 dienomis Briuselyje vykusiame „Junior Achievement“ organizuojame Europos mokinių verslų konkurse iš 38 Europos šalių komandų gerai įvertintos ir Lietuvai atstovavusios dešimtokės, gaminančios nerūdijančio plieno kamuoliukus, kurie vos per kelias minutes karštą gėrimą atšaldo iki tinkamos gerti temperatūros. Lietuvių merginų komandos prezidentė Greta Jarmalavičiūtė paskelbta jaunąja verslo lydere.

Renginio akimirkos (Lietuvos Junior Achievement nuotr.)

„C&te“ bendrovę per „Lietuvos Junior Achievement“ programas savo ekonomikos mokytojo Modesto Raudonio padedamos įkūrė šešios Daugų Vlado Mirono gimnazijos antrokės. Pačių sugalvota idėja ir atkaklus darbas atnešė pergalę, kurią iškovojo laimėdamos geriausios šių metų Lietuvos mokomosios mokinių verslo bendrovės vardą, dėl kurio varžėsi daugiau kaip 170 moksleivių verslų.

Laimėjimas Lietuvoje suteikė teisę savo šaliai atstovauti jau 28-tą kartą rengiame Europos mokinių verslų konkurse. Daugiau kaip 200 jaunųjų verslininkų, kurie dar mokykloje pasinaudojo proga įkurti savo realią įmonę, susirinko kovoti dėl geriausiųjų vardo.

„C&te“ prezidentė teigė, kad du mėnesiai pasiruošimo ištirpo vos per dvi dienas. Gretos Jarmalavičiūtės komanda susidorojo su jauduliu ir iškovojo aukščiausią laimėjimą.

Pernai per „Junior Achievement“ programas net 300 tūkst. mokinių, 40-tyje Europos šalių įkūrė savo realius verslus.

Komentarai

komentarai(-ų)