Dviračių takas sujungs keturias Pietų Lietuvos savivaldybes

Savaitgalį Alytaus miesto ir rajono, Prienų rajono, Birštono savivaldybės ir Nemuno kilpų regioninio parko direkcija kartu su Augustinu Rakausku pasirašė sutartį, jos tikslas – nutiesti vientisą dviračių taką, einantį per Birštono, Alytaus miesto ir rajono, Prienų rajono savivaldybių teritorijas. Plačiau apie tai pasakoja Alytaus miesto mero pavaduotoja Valė Gibienė.

Įgyvendinus šį projektą, Prienų, Birštono, Alytaus savivaldybės ir „Harmony Park“ poilsio oazė bus sujungti pažintiniu-turistiniu dviračių taku. Jis skatins lietuvių ir užsienio svečių turizmą, sveiką gyvenseną bei saugų ir ekologišką susisiekimą. Prieš pasirašant sutartį buvo pristatytas projektas, planai, vizualizacijos, būsimi maršrutai ir lankytini objektai.

Dviračių takas sujungs keturias Pietų Lietuvos savivaldybes (AMS nuotr.)

Džiaugiamės, kad alytiškiai, besinaudojantys puikiai įrengta ir vis papildoma miesto dviračių takų infrastruktūra, netolimoje ateityje galės pratęsti savo pasivažinėjimus ir už miesto ribų.

Tikimasi, kad šio projekto eiga bus sėkminga, o visų savivaldybių ir verslo bendros veiklos rezultatas ateityje padės kartu įgyvendinti dar didesnius bendrus projektus.

Planas čia: http://www.alytus.lt/documents/10180/20667716/T1-274%20Priedas%202.pdf

Komentarai

komentarai(-ų)