Dzūkijos regionui pristatyta „Junior achievement“ veikla

Trečiadienį, Alytaus miesto savivaldybės posėdžių salėje buvo organizuojama konferencija „Junior Achievement Dzūkija: pristatymas visuomenei“, kuri supažindino su šios organizacijos tikslais, priemonėmis ir nauda Dzūkijos regionui.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

„Junior Achievement“ Dzūkijos regiono vadovas Donatas Vasiliauskas

„Junior Achievement“ Dzūkijos regiono vadovas Donatas Vasiliauskas sako, kad „Junior Achievement“ yra erdvė, kur jaunimas gali save realizuoti verslo srityje: „Mes bendraujame su švietimo įstaigomis ir verslo bendruomene, esame tarsi tarpininkai. Siūlome moksleiviams programas, kuriose jie gali realizuoti save per praktines veiklas“. O pasak Lietuvos „Junior Achievement“ vadovo Justino Noreikos, Alytus tapo ketvirtasis miestas suorganizavęs tokią regioninę mokinių bendrovių mugę. „Junior Achievement“ Dzūkijos atstovybė yra pirmoji ir gali būti sėkmės pavyzdys kitiems regionams.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Alytaus miesto savivaldybės posėdžių salėje buvo organizuojama konferencija „Junior Achievement Dzūkija: pristatymas visuomenei“

Pasak Putinų gimnazijos mokinių, kurie dalyvauja „Junior Achievement“ veikloje, Lietuvoje yra nedaug jaunų žmonių, kurie turi verslo idėjų. Galbūt reikėtų labiau plėtoti ir skatinti jaunus žmones bandyti realizuoti savo idėjas. O kai kurie bijo atsakomybės, kuri atsiranda, kai pradedamas kurti verslas.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Konferencijoje „Junior Achievement Dzūkija: pristatymas visuomenei“ dalyvavo ir Alytaus miesto vadovai

Komentarai

komentarai(-ų)