Eglės Tamulytės istorija: nuo Los Andželo iki Griškabūdžio, nuo velnio iki Dievo. Kiek dar gali tilpti į vieną žmogų?

Klausykite ir prenumeruokite podcast’ą Apple podcasts | Spotify | Google podcasts | RSS

Eglė – kontraversiškiausia mano pašnekovė nuo pat laidos „Papasakok man“ atsiradimo. Jeigu daugelis mūsų vadiname kraštutinumu pasaulio skirstymą tik į juoda ir balta, tai ši mergina ne tik žodžiais, bet ir savo patirtimis iš demonizuotos savo gyvenimo atkarpos perėjo į šviesiąją bei palikusi Šėtono karių gvardiją pasirinko Dievo globą. Ji įsitikinusi, jog tai vienas geriausių sprendimų jos gyvenime.

Eglė Tamulytė – Šaltmira – Aglaja Ray – tai vis ta pats žmogus. Ji dailininkė, gyvenimo mokyklos įkūrėja ir be galo įdomi asmenybė, gyvenusi JAV, Meksikoje, Vokietijoje, nuoširdžiai garbinusi Šėtoną ir lygiai taip pat nuoširdžiai atradusi savo klaidas. Eglė atvira, ji nori pasidalinti savo patirtimis ir padėti tuo kitiems. Gal jos gyvenimo istorija įkvėps kitus nedaryti tokių pat klaidų? 

Eglė Tamulytė

Taigi, nuo ko viskas prasidėjo? Įsivaizduokite talentingą, protingą, žingeidžią mergaitę gyvenančią mažame miestelyje, talpinančiame savyje aštuonis šimtus gyventojų. Tikrai, nedergiu ant mažų miestelių, kaimų, nedidelių gyvenviečių, visi jie turi savito žavesio ir privalumų, tačiau pripažinkime, kai kurioms asmenybėms jie, tiesiog, per ankšti. Ypatingi, apdovanoti žmonės, tiesiog netelpa toje aplinkoje. Vienas labai kūrybiškas mano bičiulis yra pasakęs: „arba aš sprogsiu šitame mieste, arba susprogdinsiu jį“ (perspėjimas: apie tiesioginį sprogdinimą čia nekalbama. Ieškokite perkeltinės prasmės). Taip jautėsi ir Eglė, mergina su didelėmis ambicijomis, siekiais ir talentu. 

Žinoma, kuo esi smalsesnis, tuo labiau domina mažiau atskleistos pusės, o dar paauglystės maištas smūgiuoja į naujovėms atviras paauglio smegenis. Taip Eglė atvėrė duris į okultizmą, į vadinamąjį dark side. Neformalus įvaizdis, sunki muzika, bendraminčiai draugai tai tik detalės, padėjusios save identifikuoti, kaip asmenybę. 

Nutrūktgalvė mergina sugalvojusi atšvęsti savo gimtadienį JAV nedelsia, tiesiog ima ir išskrenda ten. Tik prieš vykdama pasidaro ant kairio riešo tatuiruotę su užrašu „Satana“.

 „Pasidariau ją prieš važiuodama į Los Andželą, nes žinojau, kad ten susitiksiu su juodaisiais magais, tokiais šustrais metalistais, tai galvoju, kad manęs nesuvalgytų, reikia man jau pačiai, kokį nors velnią čanelinti (channeling demons – red.past.). Ten kur aš buvau reikėjo labai daug stiprybės“, – apie tatuiruotės atsiradimą pasakoja Eglė.

Išvykusi į JAV dailininkė dirbo su roko muzikantais, kūrė jiems albumų viršelius ir šiaip, gyveno pašėlusį gyvenimą. 

Gyvenimas Meksikoje, juodųjų mišių aukojimas ant Saulės piramidės (Teotihuakanas), tai tik trupinėlis iš Eglės velniškai įdomaus gyvenimo. Dailininkės atrastas Berlynas – kūrybiškų asmenybių Meka irgi kažkuriam laikui tapo Eglės namais. 

Kas turėjo nutikti, kad tokia įspūdinga, atrodo, stipri ir aiškiai, žinanti, ko nori mergina spjovė į viską ir grįžo gyventi į gimtąjį Griškabūdį? Čia įkūrė galeriją, gyvenimo mokyklą, atrado bendravimo su vaikais malonumą, naujas spalvas savo kūrybai ir Jėzų. 

Apie Eglės kelią nuo… iki…  išgirsite paklausę „Papasakok man“ su Vija įrašą.

Komentarai

komentarai(-ų)