„ES – nepraėjęs laikas“: Alytuje atnaujinta dešimt švietimo įstaigų

„ES – nepraėjęs laikas“ –  „per 2013-2014 metų finansinį laikotarpį Alytuje įšvietimo įstaigų atnaujinimą investuota daugiau kaip 8,8 milijonai litų“, – sako Alytaus miesto savivaldybės investicinių projektų skyriaus vadovė Neringa Rinkevičiūtė.

Neringa Rinkevičiūtė

Neringa Rinkevičiūtė

Per visą laikotarpį atnaujintos keturios mokyklos, Alytaus Jaunimo centras, kuriame vyksta  įvairūs vaikų ir jaunimo užsiėmimai bei renginiai, renovuoti penki lopšeliai darželiai.  Dalis pastatų rekonstruoti sutvarkant ne tik išorę, pakeičiant langus, taip pat pagerinant energetinį efektyvumą. Labai svarbu ir tai, jog sutvarkyta ir atnaujinta įranga, tai ypač aktualu darželiams, nes čia mažyliai dabar naudojasi atnaujintais miegamaisiais, įrengtomis ir virtuvėlėmis, gerokai kokybiškesnės ir darbuotojų darbo sąlygos. ir kt.  Alytaus miesto savivaldybėje šie dideli darbai atlikti pasinaudojant ES struktūrinių fondų lėšomis.

„ES – nepraėjęs laikas“. Laida skirta susipažinti su ES paramos lėšomis finansuojamais projektais, vykdomais Dzūkijoje.

„ES – nepraėjęs laikas“ klausykite kas antrą antradienį 10.30 val., laida kartojama trečiadienį 19.10 val. ir penktadienį 17.30 val. Laida finansuojama Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Lietuvos Respublikos lėšomis

Alytus svietimas DSC_0048 Alytus svietimas DSC_0043 Alytus DSC_0088 Alytus darzeliai DSC_0218

2Gaideliai. Alytus

Komentarai

komentarai(-ų)