„ES – nepraėjęs laikas“ : daugiau gyventojų gali naudotis vandens tiekimo ir nuotekų sistema

Kokybiškas geriamas vanduo ir sutvarkyta nuotekų sistema, gyventojams suteikia galimybę gyventi komfortabiliau ir saugoti aplinką. Alytaus mieste didžioji dalis gyventojų jau yra prisijungę prie centralizuotos sistemos.

centrine2 Bendrovė „Dzūkijos vandenys“, siekdama dar geresnių rezultatų, įgyvendino projektą, kuriuo praplėtė geriamojo vandens ir nuotekų sistemą Alytuje.

Kaip sakė bendrovės inžinierinio gamybinio skyriaus viršininkas Audrius Stanaitis „prie naujai paklotų centralizuotų nuotekų tinklų jau galima prijungti virš 1000 gyvenamųjų būstų“. Projektas įgyvendintas etapais, atskirais kvartalais. Projektą bendrai finansuoja Europos Sąjunga, Lietuvos Respublika, Alytaus rajono savivaldybė ir UAB „Dzūkijos vandenys“. Bendra projekto vertė siekia  beveik 14 milijonų eurų, jis finansuotas ES Sanglaudos fondo, Lietuvos biudžeto bei Alytaus rajono Centrine3savivaldybės ir UAB „Dzūkijos vandenys“ lėšomis.

Dabar Alytaus gyventojai, norintys pasinaudoti centralizuotomis vandens tiekimo, nuotekų tvarkymo paslaugomis turi palankias sąlygas. Pasinaudodami teikiamomis lengvatomis, žmonės turi tik parašyti prašymą dėl prisijungimo, o kitas paslaugas ir darbus (projektavimą, statybos darbus, hidraulinius bandymus, mikrobiologinės taršos kontrolės ir kt.) atliekam pati bendrovė savo sąnaudomis. Beje, iš naujai prisijungusių gyventojų nereikalaujama pateikti atliktų vandentiekio ir nuotekų tinklų kontrolinių geodezinių nuotraukų.

 „ES – nepraėjęs laikas“. Laida skirta susipažinti su ES paramos lėšomis finansuojamais projektais, vykdomais Dzūkijoje.

„ES – nepraėjęs laikas“ klausykite kas antrą antradienį 10.30 val., laida kartojama trečiadienį 19.10 val. ir penktadienį 17.30 val. Laida finansuojama Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Lietuvos Respublikos lėšomis

Komentarai

komentarai(-ų)