„ES nepraėjęs laikas“: Druskininkų slidinėjimo trasos vienos geriausių Europoje

Jau trys metai, kai Druskininkai turi uždaras slidinėjimo trasas. Kaip sakė Druskininkų savivaldybės administracijos Investicijų ir turto valdymo skyriaus vedėjas Algirdas Svirskas, projektas sėkmingas,“ trasose jau apsilankė virš 0,5 milijono žmonių, jas atrado užsieniečiai profesionalai sportininkai. Norima, kad arenoje vykdomos varžybos būtų įtrauktos į tarptautinių varžybų kalendorių  „.

Slidinejimo trasasFM99-21Druskininkų savivaldybės administracijai už įgyvendintą projektą „Druskininkų uždarų kalnų slidinėjimo trasų su dirbtine sniego danga įrengimas“ įteikta LR Ūkio ministerijos padėka, projektas inicijuotuose geriausių Europos Sąjungos lėšomis pasinaudojusių projektų rinkimuose turizmo srityje pripažintas geriausiu visame Alytaus regione.

Anot A. Svirsko, Druskininkų savivaldybės administracijos projektas unikalus tuo, kad Druskininkų uždaromis kalnų slidinėjimo trasomis turistai gali naudotis visais metų laikais, o taip pat tai vienintelis toks objektas visoje Rytų Europoje, į Druskininkus, o kartu ir į Alytaus regioną, pritraukiantis turistų ir iš Lietuvos, ir iš JAV žiniasklaidos kanalas rekomenduoja aplankyti Druskininkų slidinėjimo trasąFM99užsienio. „ES struktūrinių fondų lėšos panaudotos sukuriant vienas geriausių slidinėjimo trasų visoje Europoje. Sukurta per 100 naujų darbo vietų. Trasų vertė 106 milijonai litai“, – sakė A. Svirskas.

Šiuo metu Druskininkai įgyvendina dar vieną įdomų projektą – įrengiamas keltuvas, kuris sujungs miesto centrą su slidinėjimo trasomis. O naujame finansavimo laikotarpyje – užmojų ir norų bei planų nestinga.

„ES – nepraėjęs laikas“. Laida skirta susipažinti su ES paramos lėšomis finansuojamais projektais, vykdomais Dzūkijoje.

„ES – nepraėjęs laikas“ klausykite kas antrą antradienį 10.30 val., laida kartojama trečiadienį 19.10 val. ir penktadienį 17.30 val. Laida finansuojama Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Lietuvos Respublikos lėšomis

Komentarai

komentarai(-ų)