„ES – nepraėjęs laikas“: kokybiškas vanduo ir atsakingas nuotekų tvarkymas Leipalingyje ir Druskininkuose

 

„ES – nepraėjęs laikas“: kokybiškas vanduo ir atsakingas nuotekų tvarkymas Leipalingyje ir Druskininkuose. Tam, kad Druskininkų savivaldybė atliktų savo įsipareigojimą ir aprūpintų gyventojus kokybišku vandeniu bei pagal reikalavimus išleidžiamų nuotekų tvarkymu, pasirengta projekto įgyvendinimui, kurio vertė daugiau kaip 1,5 milijono eurų, didžioji dalis iš ES fondų, sakė laidos svečias  bendrovės „Druskininkų vandenys“ direktoriaus pavaduotojas investiciniams projektams Tadas Miškinis.

SAM_5740

Projekto metu  bus paklota 3,393 km vandentiekio  ir 3,214 km nuotekų vamzdynų Leipalingyje. Tokiu būdu prie nuotekų ir vandentiekio  tinklų atsirado galimybė prisijungti  133 būstams. Tuo tarpu Druskininkų mieste  bus paklota 1,313 km nuotekų tinklų. Prie jų galės prisijungti 75 būstai. Kol tokios galimybės gyventojai neturi, jie vartoja vandenį, kuris neatitinka higienos reikalavimų, o daugeliui gyventojų nebuvo galima užtikrinti tinkamo nuotekų surinkimo.

SAM_5704

„ES – nepraėjęs laikas“. Laida skirta susipažinti su ES paramos lėšomis finansuojamais projektais, vykdomais Dzūkijoje.

„ES – nepraėjęs laikas“ klausykite kas antrą antradienį 10.30 val., laida kartojama trečiadienį 19.10 val. ir penktadienį 17.30 val. Laida finansuojama Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Lietuvos Respublikos lėšomis

Komentarai

komentarai(-ų)