"ES – nepraėjęs laikas": kompiuterinio raštingumo įgūdžių ugdymas

Š iuo metu, kai vis greičiau atnaujinama technika ir technologijos, naudojamos vis tobulesnės ryšio ir susisiekimo priemonės, be to, reikalinga informacija greičiausiai yra prieinama interneto pagalba, kasdienis gyvenimas yra neįsivaizduojamas be kompiuterio ir informacinių ryšio technologijų (IRT).


Lazdijų rajono ir Druskininkų savivaldybių, kaip vienų iš probleminių savivaldybių, gyventojai, nepakankamai naudojasi šiuolaikinėmis informacinėmis technologijomis, o tai lemia jų kompiuterinio raštingumo stygius.
Kompiuterinis raštingumas rajonuose vis dar yra nepakankamas, kadangi žmonių pajamos neleidžia jiems ne tik įsigyti asmeninių kompiuterių, bet ir mokytis jais dirbti. Nemenka dalimi egzistuoja ir naujų technologijų baimė, baimė dėl nepasitikėjimo savo galimybėmis išmokti dirbti su IRT. Visa tai nulemia nepakankamus konkrečių asmenų gebėjimus sėkmingai konkuruoti darbo rinkoje. Pokalbis apie kompiuterinio raštingumo įgūdžių ugdymą su Lazdijų švietimo centro metodininke Edita Gudišauskiene ir kursų dalyve Jūrate Jasiulevičiene. Klausyti „ES – nepraėjęs laikas“.

„ES – nepraėjęs laikas“. Laida skirta susipažinti su ES paramos lėšomis finansuojamais projektais, vykdomais Dzūkijoje.

„ES – nepraėjęs laikas“ klausykite kas antrą antradienį 10.30 val., laida kartojama trečiadienį 19.10 val. ir penktadienį 17.30 val. Laida finansuojama Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Lietuvos Respublikos lėšomis.

——

Kalbėk zinios@fm99.lt

Komentarai

komentarai(-ų)