„ES – nepraėjęs laikas“: Krokialaukis tapo mielas jo gyventojams

Alytaus rajono savivaldybė įgyvendino projektą „Kompleksinė Krokialaukio miestelio plėtra“ . Kaip sakė savivaldybės ryšių su užsieniu ir investicijų skyriaus vedėja Sonata Dumbliauskienė, šis projektas  miestelį pakeitė ir padarė patraukliu ne tik svečiams, bet ir patiems gyventojams.

 

Krokialaukis 1Projekto metu kompleksiškai išspręstos esamos Krokialaukio miestelio problemos, pagerinta bendruomeninė infrastruktūra ir gyvenamoji aplinka:  sutvarkyta erdvė prie seniūnijos pastato, įrengta vaikų žaidimų aikštelė, įrengtas ir  apšviestas 550 metrų ilgio šaligatvis ir kt.

Sutvarkyta miestelio erdvė dabar patraukli visiems, joje galima sportuoti, organizuoti šventes, dalyvauti įvairioje kultūrinėje veikloje. Šalia įsikūręs  Krokialaukio daugiafunkcis centras, teikiantis  švietimo ir sociokultūrinės paslaugas, kurios skirtos įvairaus amžiaus žmonėms.

„ES – nepraėjęs laikas“. Laida skirta susipažinti su ES paramos lėšomis finansuojamais projektais, vykdomais Dzūkijoje.

„ES – nepraėjęs laikas“ klausykite kas antrą antradienį 10.30 val., laida kartojama trečiadienį 19.10 val. ir penktadienį 17.30 val. Laida finansuojama Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Lietuvos Respublikos lėšomis

Komentarai

komentarai(-ų)