„ES – nepraėjęs laikas“: Lazdijų socialinių paslaugų centre permainos

„ES – nepraėjęs laikas“: Lazdijų socialinių paslaugų centre permainos. Pertvarkomas ir renovuojamas Lazdijų socialinių paslaugų centras. Kaip sakė jo direktorė Jolanta Marcinkienė , šiandien socialinių paslaugų poreikis rajone yra patenkinamas, tačiau sąlygos ir centro gyventojams , ir darbuotojams nedžiugina.

Lazdiju socialiniu paslaugu centrasiicul81882Tam , kad situacija pasikeistų buvo pradėtas įgyvendinti projektas „Viešosios įstaigos Lazdijų socialinių paslaugų centro Socialinės globos namų gyventojų gerbūvio sutvarkymas“, finansuojamas ES struktūrinių fondų lėšomis.

Įgyvendinus projektą bus rekonstruojama Centro pastato dalis, atnaujinami baldai ir įranga. Tai, anot direktorės, garantuos ir  aukštos kokybės ilgalaikės socialinės globos paslaugas centro gyventojams, kurie didžiąja dalimi yra senjorai bei neįgalūs asmenys , taip pat užtikrins geras darbo sąlygas ir paslaugas teikiantiems darbuotojams. Projektas įgyvendinamas nuo 2011 metų ir artėja prie pabaigos.

 

„ES – nepraėjęs laikas“. Laida skirta susipažinti su ES paramos lėšomis finansuojamais projektais, vykdomais Dzūkijoje.

„ES – nepraėjęs laikas“ klausykite kas antrą antradienį 10.30 val., laida kartojama trečiadienį 19.10 val. ir penktadienį 17.30 val. Laida finansuojama Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Lietuvos Respublikos lėšomis

 

Komentarai

komentarai(-ų)