„ES – nepraėjęs laikas“: modernus reabilitacijos centras Druskininkuose

„ES – nepraėjęs laikas“: modernus reabilitacijos centras Druskininkuose.  Projektas pradėtas įgyvendinti prieš trejus metus, o tui būti baigtas kitais metais. „Džiaugiamės galėdami prisidėti prie šiuolaikiškos sveikatos apsaugos sistemos vystymo ir medicininio turizmo plėtojimo Lietuvoje bei tolimesnės Druskininkų plėtros“ – sako vienas iš MCT akcininkų ir vadovų Vytautas Dambrava.

 

Asociatyvi nuotrauka

Asociatyvi nuotrauka

Reabilitacijos paslaugas kurortuose paprastai teikia sanatorijos, o atsiradus SPA paslaugų poreikiui, jos turėjo prisitaikyti prie rinkos poreikių. Besikeičiant situacijai, keitėsi ir paslaugų kokybė.  Tačiau kokybiškų reabilitacijos paslaugų poreikis taip pat yra didelis. Šiuo metu bendrovė „MCT“  Druskininkuose kuria itin modernų reabilitacijos centrą. Jis bus modernus, tarptautinius standartus atitinkantis, teiksiantis  reabilitacijos, sveikatingumo, sveikatinimo ir gydymo paslaugas. Pagal tarptautinę SPA klasifikaciją centras atitiks sveikatingumo-gydomojo SPA kategoriją.

UAB „MCT“ šiuo metu vysto 90 kambarių ir 177 lovų medicininės reabilitacijos centrą Druskininkuose. Centre veiks 35 procedūrų kabinetai, gydomosios, atletinės gimnastikos, fitneso ir konferencijų salės, SPA zona bei kavinė-valgykla. Teikti saugias  reabilitacijos paslaugas padės tiksli įranga – kompiuterinis tomografas ir magnetinis rezonansas. Tai pagelbės tiems pacientams, kurie į reabilitacijos centrą paklius ne visada su tikslia diagnoze. Tai ypač aktualu periferijos gyventojams, mat čia ligoniai ne visada turi galimybę būti ištirti, pasitelkiant visą modernią medicininę aparatūrą.

Šalia kuriamo reabilitacijos centro veikia miesto ligoninė su kuria bendradarbiaujama dėl gydymo paslaugų.  Reabilitacijos centras prireikus,  galės pasinaudoti skubiomis ligoninės teikiamomis reanimacijos paslaugomis.  Todėl tikimasi bus sudarytos itin palankios sąlygos pacientams bei suteiktos aukštos kokybės paslaugos. Duris centras turėtų atverti 2015 metų antroje pusėje.

„ES – nepraėjęs laikas“. Laida skirta susipažinti su ES paramos lėšomis finansuojamais projektais, vykdomais Dzūkijoje.

„ES – nepraėjęs laikas“ klausykite kas antrą antradienį 10.30 val., laida kartojama trečiadienį 19.10 val. ir penktadienį 17.30 val. Laida finansuojama Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Lietuvos Respublikos lėšomis

Komentarai

komentarai(-ų)