„ES nepraėjęs laikas“ – naujų eksporto rinkų paieška Rytuose

„ES nepraėjęs laikas“ – naujų eksporto rinkų paieška Rytuose. Apie tai pokalbis su  bendrovės  „Jundos stalių gaminiai“ vadovu Gediminu  Jegelevičiumi.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAĮmonė gamina nestandartines vidaus duris bei įvairius interjero elementus. Didžiąją savo gaminių dalį bendrovė eksportuoja į užsienį.  Verslas niekada nesustoja ir nuolat dairomasi naujų rinkų. Pavasarį bendrovė planavo dalyvauti parodoje Maskvoje – į ją neišvyko, tad dabar ruošiasi rudenį Sankt Peterburge vykstančiai parodai.  Dalyvaudama parodose įmonė susipažįsta su rinkoje vyraujančiomis tendencijomis, pristato savo gaminius, kurie yra aukštos kokybės ir išskirtinio dizaino. Planuodama dalyvauti parodose įmonė pasinaudoja ir europinėmis lėšomis. Tai  jau ne pirmas projektas, kurį įgyvendina Alytaus rajone įsikūrusi bendrovė „Jundos stalių gaminiai“.

„ES – nepraėjęs laikas“. Laida skirta susipažinti su ES paramos lėšomis finansuojamais projektais, vykdomais Dzūkijoje.

„ES – nepraėjęs laikas“ klausykite kas antrą antradienį 10.30 val., laida kartojama trečiadienį 19.10 val. ir penktadienį 17.30 val. Laida finansuojama Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Lietuvos Respublikos lėšomis

Komentarai

komentarai(-ų)