"ES – nepraėjęs laikas": regioninis technologijų centras Alytaus kolegijoje

„ES – nepraėjęs laikas“: regioninis technologijų centras Alytaus kolegijoje. tai ateities laboratorija padėsianti studentams įgyti profesionalių praktinių žinių.
Plačiau apie tai pokalbis su Alytaus kolegijos direktorės pavaduotoju strateginei plėtrai ir infrastruktūrai Nerijumi Cesiuliu. Klausyti “ ES – nepraėjęs laikas“

Š iandien kalbame, jog mokslas ir verslas turi bendradarbiauti, o kol kas teorija ir praktika eina skirtingais keliais. Siekiamybė – sujungti juos į vieną, kad studentai, turėdami teorinių žinių, įgytų ir praktikos, kuri būtų iš karto naudinga jiems įsiliejant į darbo rinką. Techninių specialybių darbuotojų jau šiandien trūksta, tad rinktis tokias specialybes skatinami jauni žmonės. Planuojama, kad galbūt būtent tai padės ir keisti situaciją darbo rinkoje, kuri Alytaus regione yra itin sudėtinga.

Ketvirtadienį oficialiai atidaromas šis centras, kuriame po patalpų rekonstrukcijos įdiegta itin daug ir itin modernios įrangos. Beje, kolegijos spacialistai teigia, kad tokie jie gal būt vieninteliai Rytų Europoje.

„ES – nepraėjęs laikas“. Laida skirta susipažinti su ES paramos lėšomis finansuojamais projektais, vykdomais Dzūkijoje.

„ES – nepraėjęs laikas“ klausykite kas antrą antradienį 10.30 val., laida kartojama trečiadienį 19.10 val. ir penktadienį 17.30 val. Laida finansuojama Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Lietuvos Respublikos lėšomis

kalbėk zinios@fm99.lt

 

 

Komentarai

komentarai(-ų)