Etikos sargai tirs Druskininkų mero, vandens parko direktoriaus ir dar keturių savivaldybės darbuotojų elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija šiandien nusprendė pradėti tyrimus dėl penkių Druskininkų savivaldybės atstovų – tarp jų ir dėl mero socialdemokrato Ričardo Malinausko, ir savivaldybės įsteigtos įmonės „Aqua“ direktoriaus Edmundo Antanaičio.

Tyrimus pradėjome dėl penkių Druskininkų savivaldybės atstovų. Tirsime, ar jie nusišalino nuo klausimų, susijusių su akvaparko klausimais, sprendimų ir taip pat pradėjome tyrimą dėl bendrovės „Aqua“ direktoriaus Edmundo Antanaičio“, – sakė VTEK atstovė spaudai Eglė Ivanauskaitė.

Be R.Malinausko ir E.Antanaičio bus tiriami Druskininkų savivaldybės administracijos direktorė socialdemokratė Vilma Jurgelevičienė, Druskininkų tarybos narys, buvęs Druskininkų savivaldybės viešosios įstaigos „Druskininkų gydykla“ direktorius socialdemokratas Virgaudas Taletavičius, vicemeras socialdemokratas Linas Urmanavičius ir savivaldybės tarybos narė socialdemokratė Inga Šinkonienė.

Etikos sargai tirs Druskininkų savivaldybės mero, vandens parko direktoriaus ir dar keturių savivaldybės darbuotojų elgesį.

Etikos sargai tirs Druskininkų savivaldybės mero, vandens parko direktoriaus ir dar keturių savivaldybės darbuotojų elgesį.

Šie asmenys tiriami pagal Seimo narių konservatorių Arvydo Anušausko ir Agnės Bilotaitės kreipimąsi, kuriame iš viso yra minima 13 asmenų. Be minėtų politikų, konservatoriai prašė ištirti, ar viešųjų ir privačiųjų interesų nesupainiojo galimai nemokamai Druskininkų vandens parke lankęsi ūkio ministras Evaldas Gustas, aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas, Susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius, Seimo pirmininkės sekretoriato vadovas Žymantas Pacevičius, ūkio viceministras Marius Skarupskas, švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė ir teisingumo ministras Juozas Bernatonis.

BNS informacija

Komentarai

komentarai(-ų)