„Europos klubas“ – planuojamas 2012 metų ES biudžetas

„Europos klubas“ – planuojamas 2012 metų ES biudžetas. Europos Parlamentas pasiūlė kitąmet padidinti jo biudžetą 2,3 proc. palyginti su šiemetiniu. Tai mažiau negu metinė ES infliacija, kuri diekia 2,8 procento Siūlomas 2012 m. biudžetas sudarytų 1,725 mlrd. eurų. Pokalbis apie tai su Europos Parlamento nariu Zigmantu Balčyčiu. Klausyti „Europos klube“

Europarlamentarai siūlo įrašyti į rezervą 3 mln. eurų, skirtų Parlamento rūmų apsaugai, kol bus pateiktas jos patobulinimo planas.
Planuota skirti daugiau lėšų aštuoniolikai naujų EP narių bei rengimuisi priimti europarlamentarus iš Kroatijos, tačiau šių lėšų skyrimą numatoma atidėti iki tol, kol bus priimti galutiniai sprendimai ir paaiškės konkrečios datos.
Rezoliucijai šiuo klausimu pritarė 479 EP nariai, nepritarė 176, o susilaikė 23. Kitos ES institucijos taip pat teikė Europos Komisijai kitų metų biudžeto sąmatas,

„Europos klubas“ – antradienį ir penktadienį 10.30 val., kartojimai – šeštadienį 10.10 val. bei sekmadienį 15.10 val., o žmonių nuomonės aktualiomis temomis – ir ketvirtadieniais, moksleivių laidoje „Mes kitokie“. Radijo laida „Europos klubas“ iš dalies finansuojama Europos Parlamento.

kalbėk vilija@fm99.lt

 

Komentarai

komentarai(-ų)