Finaliniame UEFA Europos WU17 čempionato etape – 6 rungtynės Alytaus stadione

 

Anglija, Lenkija, Ispanija, Olandija, Vokietija ir šeimininkė Lietuva – tokias rinktines iki gegužės 21 dienos matysime rungtyniaujant Alytaus miesto stadione. Apie laukiančias futbolo kovas radijo stoties „FM99“ laidoje „Sporto klubas“ kalbėjomės su Lietuvos U-17 futbolo rinktinės vyr. trenerės Ievos Melanijos Kibirkšties asistente Kotryna Kulbyte.

UEFA Europos WU17 futbolo čempionatas

Lietuvai pirmą kartą patikėto UEFA Europos WU17 futbolo čempionato baigiamojo etapo rungtynės taip pat vyks Marijampolėje ir Šiauliuose.

UEFA Europos WU17 futbolo čempionatas

Alytus – finalinio etapo miestas, kuriame turnyro šeimininkės Lietuvos futbolininkės žais daugiausia rungtynių: gegužės 9 dieną – su Olandija, 15 d. – su Europos čempione Vokietija.

UEFA Europos WU17 futbolo čempionatas

Tarptautinių rungtynių patirties turintiems, ekspertų gerai vertinamiems Alytaus sporto ir rekreacijos centro specialistams iššūkių netrūko, tačiau stadioną parengti varžyboms, regis, pavyko – aikštės veja turėtų būti kokybiška.

Dzūkijos sostinėje varžysis 6 iš 8 finalinio etapo komandų – gegužės 12 d. (Anglija-Ispanija), 15 d. (Ispanija-Lenkija), 18 dieną matysime pusfinalį, o 21 d. – mažajį finalą, kurio kaina bus ne tik bronza, tačiau ir bilietas į pasaulio čempionatą. Finalas 21 d. bus surengtas Marijampolėje.

 

UEFA Europos WU17 futbolo čempionatas

Lietuvos rinktinės rungtynių Alytuje dienomis – 9 ir 15 d. – futbolo nuotaikos jausis ne tik pagrindiniame miesto stadione, tačiau ir keletą valandų iki rungtynių – Rotušės aikštėje, o miesto, rajono vaikai, jeigu pirmenybėse dalyvaus organizuotai ir aktyviai, laimės čempionato himno atlikėjų, grupės „Golden age“ koncertą savo mokykloje.

Komentarai

komentarai(-ų)