„FM99“ ir „Neste“ degalinių tinklas skelbia socialinę akciją „Duobė 2018“

Radijo stotis „FM99“ ir „Neste“ degalinių tinklas skelbia socialinę akciją  „Duobė 2018“.

Duobes galite vardinti:

  • Telefonu Alytuje 8 315 76121
  • Filmuoti, siųsti nuotraukas „FM99“ facebook puslapyje
  • Elektroniniu paštu dalyvauk@fm99.lt

Neįgriūk  į duobę! Bendras rezultatas  – daugiau informacijos ir mažiau duobių miestų gatvėse ir keliuose. Žaidimo dalyviams pažadame dovanų!

Akcijos „Duobė 2018“ pagrindinio partnerio „Neste“ dovanos klausytojams ir internautams

Taip pat akciją palaiko ir Alytaus „Škoda“ centras. Daugiausia dėmesio šiomis dienomis sulaukia kompaktinis visureigis „Škoda“ KAROQ. Naujasis KAROQ yra nei per didelis, nei per mažas. Jis nėra didelis, kai gatvėje reikia parkuoti automobilį, bet nėra mažas, kai reikia pervežti didesnį krovinį ar su šeima keliauti į išvyką. Būtent su šiuo automobiliu planuojame vykdyti „duobių apžiūros reidą“ ir mes „FM99“ komanda. Norite jį išbandyti ir Jūs? Užsukite i Alytaus „Škoda“ automobilių centrą Alytuje, Ulonų gatvė 33 kampas Alo­vės gatvė 5A.

Svarbu atsivėrusią duobę pastebėti laiku, kad būtų galima kuo greičiau ją užtaisyt, taip nesukeliant nepatogumų vairuotojams

Prasidėjus pavasariui, miesto gatvėse atsiveria naujų duobių. Atsivėrusios dėl pasikeitusios oro temperatūros arba dėl vandentiekio remonto darbų, jos vairuotojams sukelia ne tik nepatogumus, bet ir nuostolius. Alytaus miesto savivaldybės administracijos Miesto ūkio skyrius kviečia gyventojus pranešti apie mieste atsiradusias duobes.

Gyventojai šiemet aktyviai pranešinėjo apie žiemos metu atsiradusias duobes, jos buvo užliejamos šaltu asfaltu. Šiuo metu specialistai apžiūri gatves ir ruošdamiesi kasmetiniam duobių remontui šiltuoju sezonu, sudaro remontuojamų gatvių sąrašą. „Kaip visada pavasarį, duobes užliejant karštu asfaltbetoniu, pirmiausia bus tvarkomos  pagrindinės miesto gatvės, vėliau šalutinės, o galiausiai įvažiavimo į kiemus keliukai. Užfiksuotos mažos duobės sutvarkomos per keletą dienų“, – teigia Alytaus miesto savivaldybės administracijos Miesto ūkio skyriaus vedėja Palmira Raškauskienė.

Svarbu atsivėrusią duobę pastebėti laiku, kad būtų galima kuo greičiau ją užtaisyt, taip nesukeliant nepatogumų vairuotojams. Visi duobių tvarkymo darbai prasidės balandžio pradžioje. Miesto ūkio skyrius kviečia alytiškius pranešti apie mieste atsiradusias duobes el. paštu  miestoukis@alytus.lt arba per interneto svetainę „Tvarkau Alytų“.

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarai

komentarai(-ų)