„FM99 kalėdinių eglučių parką“ puošia net 28 jūsų sukurtos eglutės. Išrinkite gražiausią!

 

Radijo stoties „FM99“ iniciatyva jau 4 metus Alytaus Rotušės aikštę puošia „Kalėdinių eglučių parkas“. Jau ne kartą įrodėte, kokie kūrybingi esate, tad pasigrožėkite ir šių metų puošmenomis. Mūsų parką puošia net 28 jūsų sukurtos eglutės. Kviečiame balsuoti už jas ir išrinkti pačias gražiausias.

Akciją organizuoja radijo stotis „FM99“ ir akcijos partneris „LITGRID“ , kurios pakvietė Alytaus miesto bendruomenes, bendrijas, organizacijas, švietimo įstaigas, įmones  sukurti kalėdinę eglutę bei šventiniu laikotarpiu ją „įkurdinti“ „Kalėdinių eglučių parke“ Rotušės aikštėje. Jūsų sukurti eglučių papuošimai ir šventiniai žiburiai jau skleidžia kalėdinę dvasią visiems alytiškiams ir miesto svečiams.

Alytaus miesto savivaldybės mokinių taryba

Dzūkijos senovinės technikos klubas

Dvaro seniūnaitija

Alytaus Šv. Benedikto gimnazija

 

Kreiner

Sodų bendrija „Volungėlė“

Dzūkijos TV

Sodra

 

Kauno taikomosios dailės mokykla – Alytaus filialas

Aisvita

Alytaus Likiškėlių progimnazija

Svarbu! Eglučių parke Alytaus teatro prieigose bus užtikrintas elektros energijos tiekimas. Taip pat pasirūpinkite, jog būtų galima atpažinti, jog būtent Jūs sukūrėte šią eglutę.

Raja Tattoo salonas

Eglutes statome iki gruodžio 20 dienos! Atnešę eglutę į Rotušės aikštę susisiekite su FM99 redakcija telefonu  (8315)77711 arba el.paštu reklama@fm99.lt Labai norime su Jumis pabendrauti ir nusifotografuoti.

Jomajukas

Eglutėmis  galima grožėtis Rotušės aikštėje, www.fm99.lt bei radijo stoties „FM99“ socialinių tinklų Facebook  ir Instagram paskyrose. Gražiausios, originaliausios eglutės neliks be dovanų! Dvi eglutės bus apdovanotos radijo stoties „FM99“ bei akcijos partnerio „Litgrid“ ir įsteigtomis dovanomis. Vieną eglutę išrinks gyventojai, balsuodami „FM99“ internetinėje svetainėje www.fm99.lt, o kitą akcijos organizatorių sudaryta komisija.

Suvalkų miestas

Monaghano miestas

Opolės miestas

Kremenčuko miestas

Gižycko miestas

 

Vėtrija

 

Žali sprendimai

 

Baltoji rožė

 

Dzūkijos vandenys

 

Antriteksa

 

Zonta

 

Alytaus jaunimo centras

 

Putinų bendruomenė

 

Gerumo skraistė

 

Neatpažinta eglutė – jos autoriai atsiliepkite

Kalėdoms ruoštis kartu daug smagiau!

 

Komentarai

komentarai(-ų)