„FM99 Kalėdinių eglučių parkas“ jau įsikūrė Alytuje!

Radijo stotis „FM99“ kartu su akcijos parneriais „LITGRID“ ir „LitPol Link“ jau trečiajį kartą pakvietė Alytaus miesto bendruomenes, bendrijas, organizacijas burtis ir kurti pačias originaliausias kalėdines eglutes. „Kalėdinių eglučių parkas“ jau įsikūrė miesto teatro prieigose. Šiuo metu jau turime 11 eglučių, kurios kuriašventinę nuotaiką Alytuje bei „Kalėdinių eglučių parką“. Šios puošmenos džiugina, ne tik alytiškius, bet ir miesto svečius! 

 

„Miško istorijos“ eglutė

Alytaus miesto bendruomenės centras

Bendrovė „Dzūkijos vandenys”

Putinų bendruomenė

Panemunės bendruomenė

Kelionių agentūra „Vivatour”

 

Alytaus neformaliojo švietimo centras „Tolerancija“

Visuomeninė organizacija „Už Alytų”

Organizacija „Gerumo skraistė”

Alytaus lopšelis – darželis „Linelis”

Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centras

„Kalėdinių eglučių parkas“ jau startavo, o jūs savo eglutes įkurdinti šiame parke galite iki pat švenčių. Dvi gražiausios, originaliausios eglutės bus apdovanotos radijo stoties „FM99“ bei akcijos partnerių „Litgrid“ ir „LitPol Link“ įsteigtomis dovanomis. Vieną eglutę išrinks gyventojai, balsuodami „FM99“ internetinėje svetainėje www.fm99.lt bei SMS žinutėmis, o kitą akcijos organizatorių sudaryta komisija. Susitelkime ir kurkime kalėdinius stebuklus kartu!

Kviečiame balsuoti už originaliausias eglutes šioje apklausoje. Taip pat balsuoti galite siųsdami SMS numeriu 1670. Žinutės laukelyje rašykite FM99 (tarpelis) ir organizacijos pavadinimą už kurią eglutę balsuojate. (Žinutės kaina 58 centai)

Kurios organizacijos sukurta „Kalėdinio eglučių parko“ eglutė Jums patinka labiausiai?

Peržiūrėti rezultatus

Jūs vis dar galite įkurdinti savo eglutę „FM99 Kalėdinių eglučių parke“ Alytuje!

Visi norintys pastatyti savo kalėdinę puošmeną „Kalėdinių eglučių parke“ kreipkitės į „FM99“ redakciją telefonu (8 315) 77711 arba rašykite žinutę į „Facebook“.

Komentarai

komentarai(-ų)