„FM99 kalėdinių eglučių“ parke įsikurs ir Alytaus miesto partnerių eglutės

Šiemet pirmą kartą Alytaus miestą papuoš miestų partnerių eglutės. Jos bus padabintos iš Monachano (Monaghan, Airija), Gižycko (Lenkija), Opolės (Lenkija), Suvalkų (Lenkija) ir Kremenčuko (Ukraina) atkeliavusiomis dekoracijomis, kurias pagamino šių miestų partnerių vaikai.

Žaliaskarės papuoš Alytaus miesto teatro prieigas ir įsikurs šalia jau ketvirtus metus iš eilės radijo stoties FM99 iniciatyva kuriamo Kalėdinių eglučių parko.

„FM99 kalėdinių eglučių“ parke įsikurs ir Alytaus miesto partnerių eglutės (AMS nuotr.)

Monaghano miesto eglutei dekoracijas gamino šio miesto lituanistinės mokyklos „Lietuvos vaikai“  5–10 metų mokiniai, kurie po pamokų lanko papildomus projekto „Multikultūra: menas ir amatai“ užsiėmimus, skirtus meninių gebėjimų turintiems vaikams.

Išskirtinės dekoracijos į Alytų atkeliavo iš Kremenčuko. Šiame mieste veikiantis Lietuvos didžiojo kunigaikščio Vytauto tarptautinis-kontaktinis centras, norėdamas eglutei atrinkti gražiausias dekoracijas, Kremenčuke paskelbė gražiausių Alytaus miestui skirtų dekoracijų ir žaisliukų konkursą. Konkursui buvo pateikti net 103 mažųjų ukrainiečių darbai, o gražiausieji atkeliavo į Alytų.

Iš Gižycko, Opolės ir Suvalkų miestų jau netrukus turėtų atkeliauti Jaunimo socioterapijos  ir neįgaliųjų dienos centrus lankančių vaikų ir šių miestų mokinių pagaminti šventiniai žaisliukai.

Alytaus miestų partnerių eglutes kartu su VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centrą lankančiais vaikais planuojama puošti gruodžio 3 d.

Komentarai

komentarai(-ų)