„FM99“ Kalėdų senelis jau ruošia roges! Nori, kad pabelstų į tavo duris – rašyk!

Laukiantiems kalėdinio stebuklo, radijo stotis „FM99“ dovanoja pačio tikriausio ir nuostabiausio Kalėdų senelio apsilankymą! Jums tereikia jį pasikviesti į savo namus ar darbovietę, ar bendruomenę.

Radijo stotis „FM99“ dovanoja pačio tikriausio ir nuostabiausio Kalėdų senelio apsilankymą! (Miško Motė nuotr.)

SMS numeriu 1670 rašykite: FM99 skelbiu Kalėdas ir Kalėdų senelį kviečiu pas…. bei nurodykite įmonės pavadinimą ar šeimos pavardę ir adresą.  Burtų keliu bus išrinkti laimingieji, į kurių darbovietes ar namus atkeliaus tikrų tikriausias Kalėdų senelis. Apie Kalėdų senelio apsilankymą iš anksto nepranešime, tai bus Kalėdinė staigmena Jūsų šeimai ar kolektyvui. Kalėdų senelis pas nugalėtojus apsilankys iki Kaldėdų.

Apie Kalėdų Senelio apsilankymą iš anksto pranešama nebus. Kalėdų senelio apsilankymas bus staigmena! (Miško Motė nuotr.)

Trumpos žaidimo taisyklės:

Į žaidimą galima registruotis SMS numeriu 1670. Reikia rašyti: FM99 skelbiu Kalėdas ir Kalėdų senelį kviečiu pas… ir pridėti įmonės pavadinimą ar dalyvio vardą ir pavardę bei tikslų adresą, kuriuo laukiate Kalėdų senelio. Adresai viešai skelbiami niekur nebus. Žinutės kaina 1,45 € Gautos SMS žinutės sunumeruojamos ir laimingieji išrenkami  traukiant laimingus skaičius, taigi, kuo daugiau žinučių siunčiate, tuo labiau didinate tikimybę laimėti.

Kalėdų senelis pas burtų keliu atrinktus nugalėtojus lankysis gruodžio 21 – 22 dienomis.

Nori, kad Kalėdų senelis pabelstų į tavo duris? Rašyk! (Miško Motė nuotr.)

 

 

Komentarai

komentarai(-ų)