„FM99“ kultūra – Alytaus miesto sodas vėl skambės – prasideda Šeimų vakarai!

Alytaus miesto sodas – viena gražiausių vietų Alytuje, tiesa? Čia, tarp žaliuojančių medžių, žydinčių rožynų ir jaukiai šnarenančio fontano, visuomet sutiksi daug žmonių. Prigyja sode ir graži tradicija susitikti muzikiniuose vakaruose, į kuriuos ir šiais metais įsipins kino bei teatro renginiai. Kaip pasakojo Senamiesčio bendruomenės pirmininkas Linas Jakštonis: „Šiemet septynis renginius turėsime miesto sode. Bus keturi muzikos renginiai, du teatro ir vienas – kino. Pirmasis vakaras 19.30 val. Alytaus miesto sode“.

Senamiesčio bendruomenės pirmininkas Linas Jakštonis „FM99“ studijoje

„Dainos savanoriams“ – tai koncertas-minėjimas, skirtas atminti Lietuvos Nepriklausomybės kovas vykusias 1918-1920 metais. Koncerto rengėjai siekia supažindinti su šiuo labai svarbiu Lietuvos istorijai laikotarpiu, pagarbiai įprasminti drąsių kovotojų atminimą ir narsą.
Galėsime išgirsti Alberto Antanavičiaus-Šekspyro „Bunkerių paukščius“. Taip pat jauni menininkai pristatys kūrybinių dirbtuvių metu moderniai aranžuotas pirmųjų Lietuvos savanorių dainas, supažindins žiūrovus su jų istorijomis ir atsiminimais.
Koncerte dalyvaus aktoriai ir muzikantai: Gabrielė Malinauskaitė, Viltė Ambrazaitytė, Irmantas Jankaitis, Adas Gecevičius.

Komentarai

komentarai(-ų)