„FM99“ kultūra – Alytuje viešės tarptautinės katalikų bendruomenės Gloriosa Trinita įkūrėjai iš Italijos

Lapkričio 16-19 d. Lietuvoje viešės tarptautinės katalikų bendruomenės Gloriosa Trinita įkūrėjai iš Italijos. Lapkričio 18 d. jie viešės Alytuje, Šv. Kazimiero bažnyčioje, kur veikia pirmoji šios bendruomenės grupelė Lietuvoje. Apie tai „FM99“ studijoje pasakojo sesuo Emanuelė, kariuomenės kapelionas, kunigas Saulius Kasmauskas ir bendruomenės narys Vytautas Daunoravičius, – kviečiame pasiklausyti!

Tarptautinis evangelizacinis judėjimas Gloriosa Trinita  yra krikščioniška tikinčiųjų bendruomenė paaukota Švenčiausiajai Trejybei, kuri yra tobulos šeimos pavyzdys. Judėjimas įkūrtas 2005 metais Milane (Italijoje). Bendruomenės įkūrėjai kun. Andrzej Swięcinski ir 12 pasauliečių grupė “Sandora”. Bendruomenės veikia Italijoje, Lenkijoje, Baltarusijoje ir nuo 2017 m. Lietuvoje, Vilkaviškio vyskupijoje; Vilkaviškyje ir Alytaus šv. Kazimiero parapijoje.

„FM99“ studijoje sesuo Emanuelė, kariuomenės kapelionas, kunigas Saulius Kasmauskas ir bendruomenės narys Vytautas Daunoravičius

Bendruomenės įkūrėjai lapkričio 16-19 d. viešės Lietuvoje ir evangelizuos Vilkaviškyje ir Alytuje. Alytaus gyventojai kviečiami į susitikimą su charizmatiniais žmonėmis. Lapkričio 18 d. parapijos bažnyčioje jie dalyvaus Šv. Mišiose 9, 11, 13 val. ir liudys tikėjimą, melsis kartu su mumis ir už mus bei mūsų miestą.

 

Komentarai

komentarai(-ų)