„FM99“ kultūra – JAU ŠIANDIEN karališkasis sekstetas alytiškiams atveža kalėdinę muzikinę dovaną!

Antra Šv. Kalėdų diena – metas nuostabiam karališkam muzikos skambesiui! Į Alytų atvyksta „The Queens Six“! Apie šį ypatingą ansamblį ir muzikinę programą „FM99“ eteryje kalbėjome su „Riverside music“ agentūros vadovu Martynu Kėvišu, – kviečiame pasiklausyti!

ANSAMBLIO „THE QUEEN’S SIX“ KONCERTAS gruodžio 26 dieną 18 valandą AKKC.

„The Queen’s Six“ nariai: Daniel Brittain, Tim Carleston (kontratenorai), Nickas Madden, Dominic Bland (tenorai), Andrew Thompson (baritonas), Simon Whiteley (bosas).

„The Queen’s Six“ (organizatorių nuotr.)

Ansamblis įsikūręs Windsoro pilyje, šalia Šv. Jurgio koplyčios. Tai reta privilegija, kuri suteikiama tik aukščiausio muzikalumo kolektyvui. Ansamblis nuolat dainuoja Karališkajai šeimai privačiose ir valstybinėse šventėse. Įdomu tai, kad ansamblio nariai repetuodami ir gyvena kartu  koplyčioje, todėl toks artumas sukuria ypatingą ryšį, žavesį ir išskirtinumą, girdimą jų atliekamoje muzikoje. „The Queen’s Six“ nariai pasirodo ir kitų labiausiai prestižinių vokalinių ansamblių sudėtyje, įskaitant The Sixteen, TheTallis Scholars ir Tenebrae.

The Queen’s Six kolektyvo repertuarą sudaro ne tik senoji muzika, Renesanso polifonijos, madrigalao, liaudies dainos, bet ir džiazo bei populiariosios muzikos kūrinių opusai. Vieną naujausių  ansamblio projektų „Christmas Music“, 2015 m. kompaktinį diską išleido „BBC Music“ žurnalas.

 

Komentarai

komentarai(-ų)