„FM99“ kultūra – „Skambantis spalvų miestas“ vėl užlies Dzūkijos sostinę!

 

 

Jau keturioliktą kartą Alytaus širdį – Rotušės aikštę užlies „Skambantis spalvų miestas“! Taigi sekmadienis – vaikų ir jų džiaugsmo metas!

Kaip kalbėjo „FM99“ studijoje viešėję spalvingai skambantys šio nuostabaus festivalio organizatoriai Daiva Martikonytė, Justina Jočytė Orinienė ir Arūnas Vaitkus: „Labai džiaugiamės, kad jau kelintą šventę mes darome kartu su miesto teatru. Kviečiame į žaislų pievelę vaikus su savo žaisliukais, – atnešti ir padovanoti vaikams, ar pasikeisti. Bus teatro kiemelis, lego robotika, kraštotyros muziejaus merginos su vaikais gamins aitvarus, paleisime didelius burbulus, bus molio dirbtuvėlės, dalyvaus pynėjai, kurie mokys tradicinių amatų, bus galima pažaisti virtualius žaidimus, įsikurs pasakų namelis, turėsime ir žirgus Rotušės aikštėje, gros fleitų orkestras, „Svajonė“… Visko neišpasakosi…

Per keturiolika metų užaugo ne viena karta. Mes visi esame vaikai, nesvarbu, kokio amžiaus būtumėm. Ši šventė yra skirta ne pasižiūrėjimui, ne pasiklausymui, o dalyvavimui, buvimui ir išmėginimui, pabandymui prisiminti, parodyti… tai yra gera proga, pasodinus bulves, ateiti su vaikais, pamatyti, kad tikrai yra daug renginių, jie yra nemokami. Reikia ateiti ir pasidžiaugti vieni kitais ir pasižiūrėti, kokie mes visi esame puikūs, gražūs, darbštūs, kūrybingi“.

 

Taigi, „Skambantis spalvų miestas“ lauks visų mažųjų Alytaus gyventojų ir svečių Rotušės aikštėje nuo 11 valandos. Susitikime!

 

Komentarai

komentarai(-ų)