„FM99“: mažiesiems teatro mylėtojams Kalėdinė staigmena – premjera „Tinginių pasakos“ GRUODŽIO 26-ĄJĄ!

Gražiausios metų šventės džiugina ne tik šypsenomis, galimybėmis būti drauge, dovanomis… bet ir šventiniais renginiais! Kalėdų šurmulyje didelį džiaugsmą mažiesiem teatro mylėtojams kvies patirti Alytaus lėlių teatras „Aitvaras“ – lauks premjera „Tinginių pasakos“ pagal Vytautą V.Landsbergį! Apie tai „FM99“ eteryje kalbėjome su spektaklio inscenizacijos autore, dailininke ir režisierė Loreta Skruibiene, – kviečiame pasiklausyti!

„Tinginių pasakos“ – šmaikštus pasakojimas apie tinginio Albino kelionę į Tinginėlių kaimą, kuriame jis praleidęs vos dešimties dienų savaitę, grįžta po dešimties metų jau visiškai pasikeitęs… „…nuo neatmenamų laikų apie Tinginėlių kaimą sklando gausybė legendų ir padavimų. Esą ten saldaus midaus upės teka, o vaniliniai ir šokoladiniai ledai auga tiesiog ant medžių. Dar pasakojama, kad tuose Tinginėliuose niekam nereikia nieko dirbti, nes skaniausi batonai, olandiški sūriai, kepti šokoladiniai grybukai ten ir taip visuose patvoriuose želia it kokios piktžolės. Reikia tik netingėti juos nusiskinti ir suvalgyti.”

Na, o kas nutiko  mūsų herojui Albinui Tinginėlių kaime,  pamatysite atėję į spektaklį gruodžio 26 d. 12 val. į LĖLIŲ KAMBARĮ.

Po spektaklio susitiksite ir su Kalėdų seneliu.

Inscenizacijos autorė, dailininkė ir režisierė Loreta Skruibienė

Muzikos autorius Vytautas Skruibys

Vaidina aktorės: Rūta Petkutė ir Jūratė Kundrotienė

Visiems linkime gerų, kūrybingų ir kultūringų naujų 2018 metų.

Alytaus lėlių teatras „Aitvaras“

Komentarai

komentarai(-ų)