„FM99“ – Spalvoto meduolio diena Alytuje jau šiandien! Kurkime gėrį ir grožį drauge!

Jau 10-oji Spalvoto meduolio diena, šventė suartinanti šeimą ir draugus, šiemet kviečia susiburti kartu. Alytaus socialinių paslaugų centras tapo šios gražios iniciatyvos Alytaus mieste koordinatoriumi. Renginio metu nemokamai spalvinsime meduolius ir prisidėsime prie globotinų vaikų savanorystės skatinimo. Apie tai „FM99“ eteryje pasakojo Alytaus socialinių paslaugų centro direktorė Eglė Teresevičienė, vaikų dienos centro vadovė Jolita Valentienė bei savanorės mergaitės Ieva Levinskaitė ir Taja Širvinskaitė. Pasiklausykite ir sudalyvaukite nuostabioje gerumo šventėje!

Per dešimtmetį iš vietinės iniciatyvos į visos šalies šventę išaugusi Spalvoto meduolio diena kasmet turi specialią misiją. Šiemet siekiame atkreipti dėmesį ir mažinti atskirtį tarp jaunosios ir vyriausios kartų, kurios viena kitai gali tiek daug duoti, jei randa laiko pabūti kartu, pabendrauti, pasikeisti savo patirtimi ir sukurti gražius prisiminimus.
Draugystė, kvepianti meduoliais, pradžiugina, o galimybė pasiklausyti močiutės pasakojimų apie švenčių laukimą, koks jis buvo prieš daugelį metų – neįkainojama patirtis.

„FM99“ studijoje vieši (iš dešinės) Jolita Valentienė, Eglė Teresevičienė, Ieva Levinskaitė ir Taja Širvinskaitė.

Kviečiame visus visus – didelius ir mažus – registruotis tel. (8 315) 51 124. Atvykdami į renginį atsineškite šypseną ir gerą nuotaiką, o meduolio marginimo rinkinį mes jums jau esame paruošę.

VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro informacija

Komentarai

komentarai(-ų)