„FM99“eteryje kalbėsime apie „Darnaus vystymosi tikslus“ bei dalinsime prizus!

Radijo stoties  „FM99“ eteryje kalbėsimės apie Darnaus vystymosi tikslus, kuriuos Lietuva, kaip ir kitos pasaulio šalys, įsipareigojo įgyvendinti iki 2030 m. Septyniolika Darnaus vystymosi tikslų – tai konkretus Jungtinėse Tautose priimtas planas, kaip sukurti gerovę kiekvienam planetos gyventojui. Jis apima įvairias gyvenimo sritis: skurdo mažinimą, lyčių lygybę, švietimą, sveikatos apsaugą, tvarius energijos šaltinius, aplinkosaugą, darnius miestus, tinkamą infrastruktūrą, bendradarbiavimą. Geresnė, teisingesnė ateitis yra kiekvieno iš mūsų reikalas.

Jau nuo kovo 5 dienos, tiesioginiame eteryje po 11 valandos galite dalyvauti viktorinoje, atsakinėti į klausimus ir laimėti prizus! Mums rūpi, kokiame pasaulyje gyvename šiandien ir gyvensime rytoj. Kurkime darnų pasaulį kartu!

Projektą “Europe in the World – Engaging in the 2030 Sustainable Development Agenda”, remiamą Europos Sąjungos, Lietuvoje įgyvendina Nacionalinė nevyriausybinių vystomojo bendradarbiavimo organizacijų platforma. #MakeEuropeSustainableForAll #DarniEuropaVisiems

Komentarai

komentarai(-ų)