„Glasshous“ pristato naują kūrinį „Beating Like a Drum“

 

Glasshous3

„Glasshous“

Eksperimentuoti su garsu linkę bei klausytojams jau pažįstami, kokybiškos ir originalios muzikos šalininkai „Glasshous“ žengia į elektroninės muzikos pasaulį ir, bendradarbiaudami su Anglijoje dirbančiu prodiuseriu ComaDeer, pristato savo dainą – „Beating Like a Drum“.

„FM99“ eteryje šiandien taip pat buvo pristatyta „Beating Like a Drum“ kartu su vokaliste Muza Magda. Klausykite pokalbio.

„Beating Like a Drum“ – daina apie momentą, kuomet sutinki TĄ žmogų. Vieni pajunta drugelius pilve, ar dar ką, mes – kad širdis tuo metu pradeda mušti nepastovų ritmą”, – sako grupės narys.

Kiekvienas grupės narys, nuo pirmų „Glasshous“ susikūrimo dienų, didelį dėmesį skiria kruopščiam darbui bei išskirtiniam elektroninės muzikos skambesiui. Ne išimtis ir naujausia jų daina. „Tai viena iš tų dainų, kuriai norėjosi suteikti gyvumo. Nenorėjome apsiriboti vien elektroninės muzikos garsais, todėl daina pilna gyvų instrumentų skambesio“, – teigia grupės nariai.

Daugeliui grupės narių „Glasshous“ – ne pirma muzikinė patirtis, tačiau visi trys – Artee, Edgaras ir Muza Magda – sutartinai pripažįsta, jog šis projektas – pirmas rimtas žingsnis į muzikinį pasaulį.

Turėdami itin savitus požiūrius į muziką, suformuotus kardinaliai skirtingų klausomos muzikos stilių, juos jungdami ir eksperimentuodami „Glasshous“ nariai išgauna unikalų elektroninės muzikos skambesį, kurio dėka jie jau buvo pastebėti muzikos tinklaraštininkų, surengė savo pirmąjį solinį koncertą, o pirmasis grupės hitas „Erasing You” jau kurį laiką sukasi radijo stočių eteryje.

Komentarai

komentarai(-ų)