Gut.lt pardavimų vadybininkas Laurynas Stankevičius pataria

Gut.lt pardavimų vadybininkas Laurynas Stankevičius pataria

Dviduriai šaldytuvai. Greičiausiai sutiksite su tuo faktu, kad šaldytuvas namuose yra toks prietaisas, kuris dirba 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę. Jame laikome įvairius produktus, gėrimus, desertus. Šaldytuvo talpumas yra ypač aktualus didesnėms šeimoms. Dviduris arba side by side šaldytuvai, skamba gražiai ir prabangiai, tik kokia situacija yra iš tikro?

Side by Side“

Anglų kalboje “Side by side”  reiškia „vienas šalia kito“, suprantama, tai yra du prietaisai – šaldytuvas ir šaldiklis vienas šalia kito. Šie, iš pradžių patraukliai atrodantys, Jungtinėse Amerikos Valstijose išpopuliarėję prietaisai, gali nuvilti, jei pradėsite domėtis jų techninėmis charakteristikomis.

Dvidurio šaldytuvo trūkumai

 • Dviejų durų šaldytuvas reikalauja didesnės erdvės virtuvėje;
 • Daug produktų yra talpinama prietaiso durelėse, tai jas daro masyvias, sunkiau varstomas;
 • Nors dvejos šaldytuvo durys veda prie minties, kad dabar maistą kai krausiu, tai krausiu. Deja, toks prietaisas viduje nėra toks talpus, kiek jis užima vietos virtuvėje. Nebent neplanuojate jo gausiai “užkrauti”;
 • Nepamirškite ir kitų dalykų, tokių kaip papildoma erdvė durų atidarymui. Atidarant duris, jei jos atsidaro ne pilnai, iš durelių ar pačio šaldytuvo gan sudėtinga išimti norimus produktus. Tenka pasistengti.
 • Tokie šaldytuvai įprastai naudoja daugiau elektros energijos, nei įprasti.

Dvidurio šaldytuvo privalumai

Susipažinę su aukščiau išvardintais nepatogumais, greičiausiai, kad pagalvojote, tai kam jie tada gaminami. Trūkumus palikus nuošalėje, galime paminėti ir privalumus, kurių, greičiausiai bus daugiau.

 • Pirmiausiai, toks dviduris šaldytuvas atrodo mažų mažiausiai įspūdingai;
 • Nors ir nėra toks talpus, kiek užima vietos, dviduris šaldytuvas yra labai ergonomiškas, palyginus su savo vienų durų “broliais” – atidarius abi duris, vienu metu galite matyti visą šaldytuvo turinį;
 • Nusipirkus daugiau produktų, nereikės žaisti žaidimo “Tetris” – perplanuoti šaldytuvo turinį, kad tilptų visi produktai;
 • Daugelis dvidurių šaldytuvų turi mažytes dureles duryse – jei norėsite išsiimti pvz. gėrimo buteliuką, Jums nereiks atidaryti visų durų;
 • Priklausomai nuo dvidurio šaldytuvo modelio, šaldytuvas gali gaminti šerbetą;
 • Jei panorėsite, šaldytuvas gamins ir ledukus – ir stambius ir susmulkintus;
 • Po ranka turėsite šalto ir gaivaus vandens.

Techninė dvidurių šaldytuvų pusė

Jei ieškote dvidurio šaldytuvo, kuris ne tik šaldytų produktus, bet ir gamintų ledukus, šerbetą bei tiektų šaltą vandenį, naudinga žinoti, kokios yra dvidurių šaldytuvų vandens ruošimo rūšys.

 • Šaldytuvai, kurie viduje turi vandens bakelį, kurį karts nuo karto teks pripildyti. Kaip dažnai teks tai atlikti, priklausys nuo suvartojimo. Toks šaldytuvas gali būti bet kurioje virtuvės vietoje – jam reiks tik elektros energijos kištukinio lizdo;
 • Kiti dviduriai šaldytuvai neturi vidinės vandens talpos ir jie turi būti prijungti prie vandens tiekimo čiaupo. Tokių šaldytuvų aptarnauti ir pildyti vandeniu nereikės, Jums atiteks tik pageidavimų generavimo rolė, o prietaisas paims vandens tiek, kiek nustatyta produkto gamybos programoje. Bet prie tokio šaldytuvo turės būti prijungta šalto vandens tiekimo žarnelė.

Taigi, žinant, kad dviejų durų prietaisui naudinga skirti daugiau vietos ir ar jam reikia vandens tiekimo, galime planuoti  – kur jis stovės.

Be abejo, kad daugelis žvalgysis ir kainos. Jos yra įvairios. Kaina  priklausys nuo gamintojo, įrangos lygio, turimų funkcijų kiekio ir net nuo spalvos. Balta buitinė technika įprastai būna pigiausia. Patartina sekti pardavėjų išpardavimus, akcijas arba ieškoti gerokai nukainoto šio Jūsų virtuvės gražuolio.

Jei turite erdvią virtuvę ir siekiate ją sukurti patogia, praktiška bei prabangia, tai dviduriai šaldytuvai bus geriausias pasirinkimas Jums.

*Reklama

Komentarai

komentarai(-ų)