„Gyvas miestas“ – Alytaus Jaunimo parke atsivers nauja erdvė ekstremalams – skate parkas

Jau šią vasarą Alytaus Jaunimo parke planuojama atidaryti naują jaunimui skirtą erdvę – skate parką. 

Alytaus miesto savivaldybės statybos skyriaus vyriausiasis specialistas Sigitas Stumbras teigia, kad svarstant 2017 m. savivaldybės biudžetą buvo nuspręsta skirti 20 tūkst. eurų aikštelės atnaujinimui ir 80 tūkst. eurų naujų, skate parko įrenginių, pirkimui.

Naujajam skate parkui savivaldybė skyrė 100 tūkst. eurų (AMS nuotr.)

„Šiuo metu yra atlikti aikštelės išplatinimo ir atnaujinimo darbai, o dabar jau pradėti montuoti ir surinkinėti skate  parko įrenginiai.“ – pasakoja Sigitas Stumbras.

Pasak jo, įmonė, su kuria birželio 23 dieną buvo pasirašyta pirkimo-pardavimo sutartis, įsipareigojo naujuosius įrenginius sumontuoti per vieną mėnesį nuo sutarties pasirašymo, tačiau sutartyje numatyta galimybė pratęsti sutartį dar dviems savaitėms.

Naujai sutvarkytoje ekstremalų erdvėje bus įmontuota 11 naujų įrenginių. (AMS nuotr.)

Kitų miestų skate parkų praktika rodo, kad nėra užfiksuota daug vandalizmo atvejų, todėl šiuo metu nėra minčių naująjį skate  parką aptverti ar kitaip saugoti. Naujoji erdvė bus atvira visiems miesto gyventojams.

„Tikimės, kad lankytojų bus pakankamai daug. Prieš dešimtmetį pastatytos betoninės rampos buvo jaunimo mėgstama vieta… Tikimės, kad minėta aikštelė bus viena iš naujausių Lietuvoje ir patys įrenginiai bus, galbūt, vieni iš tobuliausių.“ – sakė statybos skyriaus vyriausiasis specialistas Sigitas Stumbras.

Ekstremalaus sporto mėgėjai naujame skaite parke galės išmėginti 11 naujų įrenginių, bei naudotis senosiomis dvejomis rampomis. Šalia naujosios aikštelės bus įkurta ir parkūrui  skirta erdvė.

Komentarai

komentarai(-ų)