„Gyvas miestas“ – autobusų grafikai ir maršrutai bus tobulinami pagal alytiškių poreikius

 

FM99 eteryje, laidoje „Gyvas miestas“ kalbėjomės naujojo Alytaus viešojo transporto tema. Diskusijoje dalyvavo „Kautros“ marketingo direktorius Gintautas Pakusas,  „Alytaus infrastruktūros“ Viešojo transporto administravimo skyriaus vadovė Diana Klimenkienė, Alytaus miesto savivaldybės ūkio skyriaus vedėja Palmira Raškauskienė,  Viešosios tvarkos skyriaus vyresnioji specialistė Rima Savulionienė. Pašnekovus kalbino Liudas Ramanauskas.

FM99 nuotrauka

Laidos metu svečiai pasakojo kaip sekasi  gyventojams prisitaikyti prie naujovių. Plačiau klausykite pokalbio įraše. Į alytiškių Facebook’e pateiktus klausimus ir nuomones atsakė specialistai, nes gyventojai labiausiai skundžiasi pakitusiais ir jiems nepatogiais autobusų grafikais.

Kaip sakė „Alytaus infrastruktūros“ Viešojo transporto administravimo skyriaus vadovė Diana Klimenkienė: „gauname įvairios informacijos, aktyviai domisi ir įmonės, ir keleiviai. Bendraujame. Laikų netenkinimas – didžiausias nusiskundimas, todėl atsižvelgsime į skundus, gyventojų poreikius ir juos derinsime.“

Visose stotelėse iškabinti nauji grafikai (AMS nuotr.)

Alytiškiai jau įsigyti mėnesinius autobusų bilietus. Vieno bilieto kaina 25 Eur. Moksleiviai gali važiuoti su 80 proc. nuolaida – moksleivio mėnesio bilietas kainuoja tik 5 Eur. Turintys teisę į 50 proc. lengvatą, mėnesinį bilietą gali įsigyti už 12,5 Eur. Vieno pravažiavimo bilieto kaina išlieka ta pati – 0.6 Eur. Mėnesio bilietai parduodami Alytaus autobusų stoties kasose ir autobusuose.

Jeigu autobusų stotelėje nėra grafikų, savivaldybė informuoja, jog visose stotelėse buvo iškabinti grafikai, tačiau jie dažnai nuplėšiami.

 

 

Komentarai

komentarai(-ų)