„Gyvas miestas“ – bendram darbui susijungė trys Alytaus miesto seniūnaitijos

SENAMIESČIO BENDRUOMENĖ – VIENA ŠEIMA. Toks bendruomenės projekto pavadinimas – siekiamybė. Tačiau žingsnis po žingsnio reikia ir galima prisibelsti į miestelėnų širdis ir protus, išjudinti jų iniciatyvą ir bendruomeniškumo jausmą. Šiemet tam tikslui susivienijo trys iš keturių bendruomenės seniūnaitijų – Jotvingių, Medelyno ir Senamiesčio, o Alytaus miesto savivaldybė miesto seniūnaičių sueigos sprendimu skyrė per dešimt tūkstančių eurų.

Senamiesčio seniūnaitė Vida Grišmanauskienė ir Medelyno seniūnaitė Aldona Marcinkevičienė

Visuomet stengiamės plačiai nušviesti bendruomenės veiklą radijuje, spaudoje, socialiniuose tinkluose, platiname renginių plakatus. Tačiau gyventojų priekaištai dėl sklaidos iš dalies pagrįsti, todėl šiemet pagaminsime du informacinius stendus – Kauno gatvėje ir J.Basanavičiaus – Maironio gatvių sankryžoje. Jei pavyks dialogas su miesto valdžia, tikimės pagaminti dar du stendus miestelėnams reikalingiausiose vietose. Gerindami ir plėsdami komunikavimą, išleisime skrajutes,  kurios turėtų pasiekti kiekvieną bendruomenės šeimą.

Bendruomenės ir seniūnaitijų įvaizdis, jos matomumas ir išskirtinumas svarbi kiekvieno viešojo asmens veiklos dalis. Baigiamas kurti logotipas, kuris puikuosis ant marškinėlių savanoriams ir aktyviausiems bendruomenės nariams. Ateityje numatoma sukurti daugiau mūsų atpažinimo ženklų.

Senamiesčio bendruomenės pirmininkas Linas Jakštonis

Senamiesčio bendruomenės pirmininkas Linas Jakštonis

Šio projekto dėka bus tęsiama metų pradžioje pradėta graži ir prasminga socialinė akcija “Gimtadienio svajonė“.  Jos metu stengiamės išpildyti negalią turinčių vaikų gimimo dienos norus. Gruodžio 29 dieną šiuos vaikučius, taip pat vaikus iš socialiai remtinų ir gausių šeimų pakviesime į kalėdinę popietę Alytaus miesto teatre. Jie sulauks ne tik Kalėdų senelio su dovanų maišu, bet ir spektaklio „Mažasis princas”. Jau penktus metus nelikome nuošalyje nuo VŠĮ “Tėviškės namai“ organizuojamos akcijos “Vidurnakčio eitynės“, skirtos išėjusiųjų Anapilin pagerbimui ir hospiso idėjos pristatymui ir parėmimui.

Mūsų veiklą vainikuos bendruomenės ir seniūnaitijų metų sambūris „Šviesos diena”, kuris vyks gruodžio 13 dieną miesto teatre. Originalią meninę renginio programą papildys plenero “Rudens lygė“ metu sukurti dailininkų kūriniai, bus pristatyta ekspozicija „Alytaus Sąjūdžiui – 30”, pagerbti ir apdovanoti bendruomenės metų šviesuoliai.

Pernai atsisakėme formalių bendruomenės susirinkimų ir kiekvieną paskutinį mėnesio šeštadienį 19 valandą renkamės menininkų kavinėje „Pušis“ neformaliam bendravimui. Jau rugsėjo 30 dieną kviečiame atsinešti savo idėjų ir iniciatyvų, problemų ir klausimų, kuriuos trauksime į savo dienotvarkę ir stengsimės įgyvendinti bendromis pastangomis. Galite mums parašyti ir tapti draugais: www.facebook.com/AlytausSenamiesčioBendruomenė/

Linas Jakštonis

Komentarai

komentarai(-ų)